Факультет вітає Олександра Олександровича Кузенкова з отриманням вченого звання доцента

Наукові здобутки магістрів кафедри обчислювальної математики та математичної кібернетики факультету прикладної математики
12.05.2020
Компанія Huawei оголошує конкурсний відбір для участі у всесвітній онлайн — програмі «Seeds for the Future Sky Program 2020»
13.08.2020
Показати всі

Факультет вітає Олександра Олександровича Кузенкова з отриманням вченого звання доцента

Центральною фігурою навчального процесу завжди був викладач,  вимоги до  компетенцій і професіоналізму якого є найбільш важливими. Однак, ще складніше організувати освітню роботу, поєднати її навчальні та виховні ланки, забезпечити взаємодію та злагодженість роботи педагогічних працівників. В цій ситуації завжди непросто знайти здібних молодих енергійних  менеджерів освіти, які відповідають цим вимогам.

Сьогодні з цього приводу є нагода говорити про Олександра Олександровича  Кузенкова – доцента кафедри обчислювальної математики та математичної кібернетики, заступника декана факультету прикладної математики. В студентські роки він відмінно навчався за спеціальністю «Інформатика», після закінчення якої вступив до аспірантури, став активним дослідником, пройшов вимогливу наукову школу та суворі життєві випробування і, врешті-решт, успішно захистив кандидатську дисертацію.

Зараз Олександр прекрасний викладач, про його педагогічний фах та методичні здібності засвідчила відкрита лекція, прочитана на факультеті нещодавно. В повсякденній роботі Олександр Кузенков  ввічливий і стриманий, обізнаний в складних юридичних питаннях освіти студентів і вступу до ЗВО. Ці людські якості дозволяють йому бути мудрим вихователем, добрим  наставником і порадником для молоді. В складній життєвій ситуації заступник декана завжди допоможе студенту обрати вірні життєві орієнтири.

В науково-професійному зростанні педагогічних працівників в закладах вищої освіти традиційно найбільш вагомими сходинками залишаються  отримання наукового ступеня та присвоєння вченого знання. Сьогодні така  подія відбулася в житті нашого колеги  Кузенкова Олександра Олександровича. Атестаційною комісією Міністерства освіти і науки України  прийнято рішення про присвоєння  йому вченого звання доцента.

Останнім часом у Олександра надзвичайно щільний графік навантаження: посадові обов’язки, відповідальні доручення і педагогічна робота. В той же час фахові вимоги для отримання  звання доцента зараз значно зросли. Та все це не завадило йому успішно виконати  весь обсяг професійних вимог для  цього здобутку.

За час роботи на факультеті, коли Олександр Кузенков як особистість став безцінним його надбанням, стають очевидними вірність і мудрість кадрового рішення, прийнятого щодо нього в сій час. Ми, його колеги раді успіхам Олександра, сьогодні щиро його вітаємо і бажаємо подальшого професійного зростання, підкріпленого міцним здоров’ям та плідною працею в команді однодумців.

Валентина Турчина,
Віктор Волошко.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

три × четыре =