Компанія Huawei оголошує конкурсний відбір для участі у всесвітній онлайн — програмі «Seeds for the Future Sky Program 2020»

Факультет вітає Олександра Олександровича Кузенкова з отриманням вченого звання доцента
28.05.2020
Компанія Apriorit — лідер advanced and low-level software development services у Дніпрі запрошує на навчання у компанії  Intern С++developer. Навчання буде проходити у режимі онлайн.
21.08.2020
Показати всі

Компанія Huawei оголошує конкурсний відбір для участі у всесвітній онлайн — програмі «Seeds for the Future Sky Program 2020»

Huawei щороку оголошує конкурсний відбір для участі у всесвітній програмі «Насіння для майбутнього». Найкращі студенти університетів світу отримають змогу дізнатись від провідних експертів у сфері інформаційно-комунікаційних технологій про галузеві тенденції, особливості технологій 4G та 5G, інтернет речей, хмарні рішення, штучний інтелект, кібербезпеку та багато іншого. У 2020 році компанія Huawei проводить всесвітню програму «Насіння для майбутнього» онлайн (Seeds for the Future Sky Program 2020), тому можлива участь більшої кількості студентів у порівнянні з попередніми роками.

Програма передбачає участь студентів (починаючи з третього року навчання (закінчений другий курс) та  випускників, які отримали диплом у 2020 році технічних спеціальностей  (STEM) з високими результатами навчання.
Мета програми
 створення екосистеми для студентів та випускників, яких цікавлять знання та майбутня робота в сфері інформаційно-комунікаційних технологій, спілкування у спеціально створеній групі для учасників програми з різних країн світу в  https://www.linkedin.com/groups/6787709/

 • Програма передбачає навчання, спілкування з лекторами та учасниками, складання іспитів на англійській мові.
 • Учасники програми будуть додані в базу претендентів на стажування в ХУАВЕЙ УКРАЇНА з можливістю майбутнього працевлаштування в компанії.
 • Для учасників програми різних років буде організована зустріч онлайн та (або) в офісі компанії ХУАВЕЙ УКРАЇНА з метою обміну досвідом та налагодження зв’язків.

 Сертифікати учасників

Передбачено отримання сертифіката (електронний варіант) тільки за умови відвідування обов’язкових і додаткових курсів, участі в церемонії відкриття, обговорення з представниками бізнесу нових технологій і участі в офіційній церемонії завершення програми.

 Освітня програма для української делегації триватиме онлайн 5 днів у період з 19 по 23 жовтня 2020 року включно. 

Для участі у конкурсі до 15.09.2020 (включно) потрібно надіслати комплект документів за email-   csrukraine@huawei.com.

Документи для подання заявки на конкурс

Для участі у конкурсі до 15.09.2020 (включно) кандидати мають надіслати на електронну адресу csrukraine@huawei.com наступні документи:

 1. Мотиваційний лист українською(не більше 1-2 сторінок) (Як я використаю у майбутньому знання та навички, отримані під час програми «Seeds for the Future Sky Program 2020»?)
 2. Заява українською(назва навчального закладу, інститут, факультет, відділення, спеціальність, спеціалізація, освітньо-кваліфікаційний рівень, середній бал за 2019-2020 навчальний рік, участь в олімпіадах, конкурсах, конференціях, хакатонах, здобутки у науковій роботі (теми тез, публікацій), наявність патентних розробок тощо) ЗАВАНТАЖИТИ
 3. З тими, хто відповідає  критеріям, буде проведено індивідуальну онлайн-співбесіда українською та англійською мовами.

Контактна особа зі студентами щодо участі у конкурсному відборі Олександра Терещук: tereshchuk.oleksandra@huawei.com, +380 96 340 66 22.

 

Тематика курсів програми «Насіння для майбутнього» (Seeds for the Future Sky Program 2020)

 1.  Основний навчальний план (обов’язкові курси для всіх студентів):

1.1. Huawei: Знайомство з компанією.

1.2. Технології.

1.2.1. Мережа 5G: Підключіть світ, підключіться до майбутнього (1 год),

1.2.2. Передові технології та тенденції у сфері хмарних обчислень (1 год).

1.2.3. Штучний інтелект: створення інтелектуального світу майбутнього (1 год).

 1. Додаткові курси за вибором: студенти обирають курси, що відповідають їхнім інтересам (1 год). 2.1. Основи кібербезпеки: досвід експертів (0,5 год).

2.2. Електронна комерція (0,5 год).

2.3. Цифрова економіка (1 год).

2.4. Галузеві тенденції (1 год).

2.5. Лідерство:

2.5.1. Лідерські навички (1 год).

2.5.2. Управління та міжкультурна комунікація  (1 год).

 1. Культура Китаю: студенти мають доступ до контенту у будь-який час.

3.1. Обговорення нових технологій з представниками бізнесу.

3.2. Курси китайської мови (гнучкий графік навчання онлайн).

Усі учасники обов’язково мають пройти навчання онлайн (обов’язкові та додаткові тематичні курси).

 Слідкуйте за оновленнями: 

 1. Офіційний сайт програми Seeds for the Future Sky:  http://site.fphis.com/seeds/program.html
 2. Офіційний сайт ХУАВЕЙ УКРАЇНА: https://www.huawei.com/ua/news/ua/2020/20200703

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

16 − одиннадцать =