Ми - рада студентів

Олійник
Дар’я Ігорівна

Т. в. о. Голови Ради студентів ФПМ


Єловікова
Інга Євгеніївна

Заступник Голови Ради студентів ФПМ


Масич
Михайло Андрійович

Секретар Ради студентів ФПМ


Доманська
Тетяна Миколаївна

Голова Культурно-масового комітету


Данильченко
Володимир Дмитрович

Член Культурно-масового комітету


Щербак
Роман Олексійович

Член Культурно-масового комітету


Хоменко
Ілля Володимирович

Член Культурно-масового комітету


Мосна
Юлія Олександрівна

Член Культурно-масового комітету


Галкіна
Софія Олексіївна

Голова комітету Прес-служби


Стронгін
Микита Вадимович

Член комітету Прес-служби


Сафіюлін
Олександр Олесандрович

Член комітету Прес-служби


Сафонов
Микита Романович

Голова Наукового комітету


Світлий
Андрій Олександрович

Член Наукового комітету


Скляр
Микола Віталійович

Голова Соціального Комітету


Петух
Павло Вікторович

Голова Спортивного комітету


Кавун
Олександр Андрійович

Член Спортивного комітету


Студентське життя

 

 

Студенти факультету прикладної математики – не тільки талановиті математики і програмісти, а й активні, цікаві особистості, які розвиваються в різних сферах життя. Історія студентського самоврядування на факультеті прикладної математики бере початок з 2000 року. Тоді паралельно зі створенням ради студентів ДНУ було створено і раду студентів ФПМ.

Мета студентської ради - знаходити і допомагати розвивати таланти факультету, зробити життя студентів незабутнім і яскравим.

Основними напрямками діяльності ради студентів стали:

  • організація та проведення культурно-масових заходів на факультеті;
  • активна участь у громадському житті університету та роботі студентської ради ДНУ;
  • допомога прес-центру факультету у видавництві журналів;
  • допомога кафедрам факультету при проведенні конференцій різних рівнів;
  • співпраця з дитячими будинками (організація концертів, гуманітарна допомога дітям).

І найпершого дня першокурсники занурюються у вир студентського життя.

Першим в навчальному році проходить свято «День першокурсника». Цей захід призначений для того, щоб згуртувати першокурсників, познайомити їх зі студентами інших курсів. До кожної групи прикріплюються куратори з старших курсів, які допомагають їм влитися в студентське життя. Новачки презентують себе візитками та участю в цікавих конкурсах. Щорічно студентська рада задає нові тематики, квести, і вигадує я різні конкурси.

На факультеті існує клуб інтелектуальних ігор «SKYnicorum». На сьогодні клуб відвідують студенти 1-х і 2-х курсів факультету. Вони є учасниками ігор «Що? Де? Коли?» та «Брейн-ринг». Команда клубу «SKYnicorum» посіла перші місця на Чемпіонаті університету в осінніх іграх «Що? Де? Коли?» та «Брейн-рингу». Також команда здобула перемогу і стала призером Чемпіонату області гри «Що? Де? Коли? ». Команда не зупиняється на досягнутому і сподівається, що це лише початок її кар'єри гравця.

Студенти ФПМ беруть активну участь у щорічному університетському заході «День кар’єри».

На факультеті так само також працює соціальний сектор, який допомагає студентам, а добровольці можуть взяти участь в різних акціях соціального характеру.

Напротязі Протягом усього року студентська рада не дає сумувати і організовує такі заходи, як: квартирники, Міс «Містер та Міс ФПМ» ФПМ, ярмарок на Масляну, 8 березня. Великою радістю перед сесією є «Розіграш заліків». Звичайно ж, ми не забуваємо святкувати і такі свята як День Закоханих - цього дня працює «ЗАГС», пошта і квест для пар. Традицією факультету прикладної математики стала організацій «Аукціону побачень», на виручені кошти від якого факультет допомагає дитячим будинкам області.

Наприкінці квітня відбувається значна подія в житті студентів та викладачів – «День факультету». Святкування проходить дуже весело, на високому «підйомі». На відміну від інших свят, його відзначають як на факультеті, так і в Палаці студентів ДНУ. У корпусі проходить велика кількість конкурсів та інших святкових подій. Кожен наступний рік святкування приносить нові ідеї, дає можливість розкриття і самовираження студентських талантів. Математики відмінно жартують і показують свої гумористичні таланти в команді університетського КВК. Однак команда наших гумористів не зупиняється на досягнутому і бере участь у фестивалі «КаВуН» та багатьох інших фестивалях гумору. Щороку наші студенти намагаються зробити його якомога цікавішим: конкурси, ярмарки й таке інше.

На факультеті стали популярними Своєю самобутністю виділяються «Квартирники» - студентські концерти, або посиденьки з гітарою. На них збираються студенти, які люблять музику, творчу атмосферу та душевну єдність. Тут відчувається творча атмосфера, душевна єдність. Кожен виконавець - індивідуальність. Пісня, виконана ним, неповторна, бо відображає його характер, почуття, думки, розуміння твору. Серед присутніх панує дружня атмосфера та довірливе спілкування.

Вперше у 2014 році на факультеті було проведено конкурс «Міс ФПМ», який дуже скоро еволюціонував у «Містер та Міс ФПМ» Дівчата факультету прикладної інтелектуальні нашого факультету, чаруючі та привабливі. Харизматичні та дотепні хлопці й гарні та розумні дівчата – наша візитна картка, якою ми завжди пишалися й будемо пишатися.

Окрім навчання, студенти факультету не тільки беруть активну участь у різних спортивних заходах з волейболу, баскетболу, футболу, тенісу, а й стабільно займають призові місця на змаганнях університетського рівня.