Ми - рада студентів

Студентське життя

 

 

Студенти факультету прикладної математики – не тільки талановиті математики і програмісти, а й активні, цікаві особистості, які розвиваються в різних сферах життя. Історія студентського самоврядування на факультеті прикладної математики бере початок з 2000 року. Тоді паралельно зі створенням ради студентів ДНУ було створено і раду студентів ФПМ.

Мета студентської ради - знаходити і допомагати розвивати таланти факультету, зробити життя студентів незабутнім і яскравим.

Основними напрямками діяльності ради студентів стали:

  • активна участь у громадському житті університету та роботі студентської ради ДНУ;
  • організація та проведення культурно-масових заходів на факультеті;
  • підтримка соціальних мереж факультету, висвітлення заходів прес-службою;
  • організація та проведення наукових заходів, інтелектуальних змагань;
  • допомога кафедрам факультету при проведенні конференцій різних рівнів, абітурієнтських кампаній;
  • співпраця з дитячими будинками, благодійність(організація концертів, гуманітарна допомога дітям).

Із найпершого дня першокурсники занурюються у вир студентського життя.

Першим в навчальному році проходить свято «День першокурсника». Цей захід призначений для того, щоб згуртувати першокурсників, познайомити їх зі студентами інших курсів. До кожної групи прикріплюються куратори з старших курсів, які допомагають їм влитися в студентське життя. Новачки презентують себе візитками та участю в цікавих конкурсах. Щорічно студентська рада задає нові тематики, квести, і вигадує я різні конкурси.

На факультеті існує клуб інтелектуальних ігор «SKYnicorum». На сьогодні клуб відвідують студенти 1-х і 2-х курсів факультету. Вони є учасниками ігор «Що? Де? Коли?» та «Брейн-ринг». Команда клубу «SKYnicorum» посіла перші місця на Чемпіонаті університету в осінніх іграх «Що? Де? Коли?» та «Брейн-рингу». Також команда здобула перемогу і стала призером Чемпіонату області гри «Що? Де? Коли? ». Команда не зупиняється на досягнутому і сподівається, що це лише початок її кар'єри гравця.

Студенти ФПМ беруть активну участь у щорічному університетському заході «День кар’єри».

На факультеті також працює соціальний сектор, який допомагає студентам, а добровольці можуть взяти участь в різних акціях соціального характеру.

Протягом усього року студентська рада не дає сумувати і організовує такі заходи, як: квартирники, Міс «Містер та Міс ФПМ» ФПМ, ярмарок на Масляну, 8 березня, Парк Ракет, ДНУ-фести та пікніки. Великою радістю перед сесією є «Розіграш додаткових балів». Звичайно ж, ми не забуваємо святкувати і такі свята як День Закоханих - цього дня працює «РАЦС», пошта і квест для пар. Традицією факультету прикладної математики стала організацій «Аукціону побачень», на виручені кошти від якого факультет допомагає дитячим будинкам області.

Наприкінці квітня відбувається значна подія в житті студентів та викладачів – «День факультету». Святкування проходить дуже весело, на високому «підйомі». На відміну від інших свят, його відзначають як на факультеті, так і в Палаці студентів ДНУ. У корпусі проходить велика кількість конкурсів та інших святкових подій. Кожен наступний рік святкування приносить нові ідеї, дає можливість розкриття і самовираження студентських талантів. Математики відмінно жартують і показують свої гумористичні таланти в команді університетського КВК. Щороку наші студенти намагаються зробити його якомога цікавішим: конкурси, ярмарки й таке інше.

На факультеті стали популярними своєю самобутністю виділяються «Квартирники» - студентські концерти, або посиденьки з гітарою. На них збираються студенти, які люблять музику, творчу атмосферу та душевну єдність. Тут відчувається творча атмосфера, душевна єдність. Кожен виконавець - індивідуальність. Пісня, виконана ним, неповторна, бо відображає його характер, почуття, думки, розуміння твору. Серед присутніх панує дружня атмосфера та довірливе спілкування.

Рада студентів активно допомагає в організації абітурієнтської кампанії. Креативні ідеї, що залежно від погоди і сезону перетворюються на цікаві заходи для майбутніх вступників, приваблюють своїми цікавинками абітурієнтів та їх батьків з різних міст і областей України. Пікніки в квітучому ботанічному саду, жива музика, гра в шахи, перегляд пізнавальних фільмів на природі - усе приваблює майбутніх студентів до вступу саме на ФПМ.

Вперше у 2014 році на факультеті було проведено конкурс «Міс ФПМ», який дуже скоро еволюціонував у «Містер та Міс ФПМ» Дівчата факультету прикладної інтелектуальні нашого факультету, чаруючі та привабливі. Харизматичні та дотепні хлопці й гарні та розумні дівчата – наша візитна картка, якою ми завжди пишалися й будемо пишатися.

Окрім навчання, студенти факультету не тільки беруть активну участь у різних спортивних заходах з волейболу, баскетболу, футболу, тенісу, а й стабільно займають призові місця на змаганнях університетського рівня.