Вітаємо Олексія Земляного з перемогою на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за спеціальністю «Інформаційні системи та технології»

Вітаємо Невкритого Івана з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт за спеціальністю «Комп’ютерні науки»!
28.04.2021
До Дня пам’яті і примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
08.05.2021
Показати всі

Вітаємо Олексія Земляного з перемогою на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за спеціальністю «Інформаційні системи та технології»

Земляний Олексій Дмитрович

26 квітня 2021 року ще один студент прикладної математики здобув перемогу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт. Олексій Земляний, магістрант спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення», отримав диплом III ступеня у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт.

Олексій захищав свою роботу у фіналі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Інформаційні системи і технології». Тема конкурсної роботи «Інформаційна технологія в задачах гідрологічного моніторингу», яка присвячена актуальній проблемі сьогодення – проблемі раціонального користування водними ресурсами України. Робота Олексія написана під керівництвом к.т.н, доцента кафедри МЗ ЕОМ факультету прикладної математики ДНУ Антоненко Світлани Валентинівни.

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1457 від 24.11.2020 р. «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 н.р.» базовим навчальним закладом з проведення II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Інформаційні системи і технології» призначено Хмельницький національний університет.

Загалом на конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Інформаційні системи і технології» 2021 року було подано 88 студентських наукових робіт (109 учасників). Авторів 23 найбільш рейтингових студентських наукових робіт було запрошено до участі у фіналі, який проходив у формі підсумкової науково-практичної конференції 26 квітня на онлайн-платформі Zoom. Кожну роботу розглядало не менше трьох незалежних експертів з 14 ЗВО України.

Це вже другий переможець цього року, яким керувала Антоненко Світлана Валентинівна. 21 квітня перемогу на цьому конкурсі зі спеціальності «Комп’ютерні науки» здобув її ученик, Іван Невкритий.

Олексій плідно займається науковою діяльністю з першого курсу університету. Кожний рік бере участь у міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференціях, має публікацію у фаховому збірнику наукових праць категорії Б. Матеріали його дослідження ввійшли до монографії.

У 2020 році за успіхи у навчанні, активну наукову, волонтерську та профорієнтаційну діяльність Олексію Земляному було призначено академічну стипендію Президента України.

Наприкінці 2020 року Олексій став переможцем загальноуніверситетського конкурсу «Лідер студентської науки ДНУ» за підсумками 2019-2020 н.р. у напрямі «Технічні науки».

Олексій має 11 наукових публікацій та 4 сертифікати Cisco Networking Academy.

Зараз Олексій навчається на першому курсі магістратури та працює викладачем інформатики профільного рівня в ЗОШ № 112 м. Дніпра.

Факультет прикладної математики пишається Олексієм та бажає йому подальших успіхів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

два × пять =