Вітаємо Невкритого Івана з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт за спеціальністю «Комп’ютерні науки»!

Перемога у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із напрямку «Інформатика і кібернетика»
26.04.2021
Вітаємо Олексія Земляного з перемогою на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за спеціальністю «Інформаційні системи та технології»
28.04.2021
Показати всі

Вітаємо Невкритого Івана з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт за спеціальністю «Комп’ютерні науки»!

Студент факультету прикладної математики Іван Невкритий, випускник магістратури 2021 за спеціальністю 121 «Інженерія програмного забезпечення», став переможцем Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Комп’ютерні науки». Іван отримав диплом першого ступеню.

Тема його конкурсної роботи «Розроблення системи аналізу штучних небесних тіл з космічним сміттям». Робота виконана під керівництвом кандидата технічних наук, доцента кафедри математичного забезпечення ЕОМ факультету прикладної математики Антоненко Світлани Валентинівни.

Значущість роботи полягає в тому, що потенційне використання її результатів дозволить оптимізувати матеріальні витрати при розрахунку орбіти літальних апаратів.

«Моя робота присвячена аналізу ймовірності факту зіткнення поясу космічного сміття з корисними космічними тілами, такими як: супутники, космічні кораблі, телескопи та інші. Оскільки зараз особливо актуальна ця проблема, роботу можна використовувати для прогнозування зіткнень на різних траєкторіях обертання», – розповідає Іван.

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1457 від 24.11.2020 р.  «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 н.р.» базовим навчальним закладом з проведення II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Комп’ютерні науки» призначено Центральноукраїнський національний технічний університет,
м. Кропивницький.

Загалом на конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Комп’ютерні науки» 2021 року було подано 84 наукові роботи від представників 46 закладів вищої освіти України. Авторів 32 найбільш рейтингових студентських наукових робіт було запрошено до участі у фіналі, який проходив у формі підсумкової науково-практичної конференції 20 та 21 квітня на онлайн-платформі Zoom. До фіналу конкурсу вийшли представники закладів вищої освіти України із Вінниці, Маріуполя, Дніпра, Краматорська, Одеси, Києва, Кременчука, Кривого Рогу, Львова, Харкова, Запоріжжя, Сум, Кропивницького, Чернівців.

Цікава робота, гарно структурована доповідь, впевнені відповіді на запитання та години тренувань з керівником – все це складає рецепт успіху нашого переможця.

Іван вже не вперше радує рідний факультет прикладної математики й рідний університет своїми успіхами. Він успішно пройшов курс Cisco Networking Academy в рамках університетського курсу «Об’єктно-орієнтоване програмування»: «CPP – Advanced Programming in C++» також під керівництвом Антоненко Світлани Валентинівни та склав іспит «CPA – C++ Certified Associate Programmer C++ Institute» з результатом 96% http://fpm.dnu.dp.ua/2018/09/28/vitaiemo/ .

Ще під час навчання у школі Ваня цікавився темою космосу. Він неодноразово захищав свої роботи на олімпіадах, виступаючи від Малої академії наук України.

На даний момент Іван працює в AMC Bridge Ukraine в сфері 3D графіки та займається  розрахунками, пов’язаними з рухом тіл та виявленням їх зіткнень в 3D та 2D просторах.

Також зараз Іван Невкритий вступає до аспірантури за спеціальністю 121 «Інженерія програмного забезпечення» та планує продовжувати роботу над цією темою. Потрібно зосередитися на отриманні реальних даних про космічне сміття, застосуванні більш потужного математичного апарату, виконанні тестування та оптимізації програмного продукту у випадку великих обсягів даних.

Ми щиро вітаємо нашого переможця, гордість всього університету, та бажаємо йому успіху й нових досягнень! У тебе все вийде, а рідний факультет завжди підтримає!

Також ми вітаємо керівника роботи, к.т.н., доцента кафедри МЗ ЕОМ Антоненко Світлану Валентинівну з таким значним успіхом і бажаємо нових талановитих студентів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

1 + 1 =