До Дня пам’яті і примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Вітаємо Олексія Земляного з перемогою на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за спеціальністю «Інформаційні системи та технології»
28.04.2021
19.05.2021 о 15:00 відбудуться збори трудового колективу ФПМ ДНУ
18.05.2021
Показати всі

До Дня пам’яті і примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

6 травня 2021 року об 11 годині біля Наукової бібліотеки Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара відбувся мітинг-реквієм, присвячений до Дня пам’яті і примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.  Студенти факультету прикладної математики були присутні на загальноуніверситетському заході, який об’єднав студентів  різних факультетів, викладачів, співробітників.

Слова вдячності загиблим та ветеранам  Другої світової війни були сказані в. о. ректора  ДНУ, професором Сергієм Оковитим.

Голова ради ветеранів, професор Ігор Васильович Іщенко також виступив з промовою, в якій зазначив велич перемоги над фашизмом!  На жаль з кожним роком ветеранів стає  все менше і менше. Але їх героїчні подвиги забути неможливо, вони завжди живуть в наших серцях!

Студенти підготували вірші, пісні воєнних років. Читали уривок з твору Знамено полку» Олеся Гончара, чиє ім’я носить наш університет. Олесь Гончар був учасником бойових дій у Другій світовій війні. До меморіальної дошки, на якій золотими літерами викарбовано прізвища  загиблих викладачів, студентів, співробітників університету під час Другої світової війни було покладено квіти. Вічна пам’ять героям!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

4 × 2 =