Факультет вітає Ольгу Михайлівну Притоманову, якій рішенням Атестаційної комісії МОН України присуджено науковий ступінь доктора наук

Безкоштовне пробне тестування з математики у форматі ЗНО в дистанційному режимі
07.02.2021
23 лютого 2021 року пройшов поетичний вечір «Світ краси», присвячений 150 річчю від дня народження Лесі Українки
25.02.2021
Показати всі

Факультет вітає Ольгу Михайлівну Притоманову, якій рішенням Атестаційної комісії МОН України присуджено науковий ступінь доктора наук

Рішенням Атестаційної комісії МОН України від 09 лютого 2021р. 380 вченим присуджено науковий ступінь доктора наук. Серед них і доцент кафедри обчислювальної математики та математичної кібернетики Притоманова Ольга Михайлівна, яка отримала ступінь доктора фізико-математичних наук за спеціальністю 01.05.01- теоретичні основи інформатики та кібернетики.

Колектив кафедри обчислювальної математики та математичної кібернетики щиро вітає Вас, Ольго Михайлівно, з суттєвим науковим здобутком. Бажаємо Вам подальшої наснаги на науковій ниві, нових здобутків в Вашій багатогранній діяльності і міцного здоров’я.

 

Завідувачка кафедри ОМ та МК
Валентина ТУРЧИНА

2 Comments

  1. Владислав:

    Как зарегистрироваться
    На пробное

    • Олег Павлович Луценко:

      На головній сторінці розміщене посилання. Реєструватися окремо не потрібно, достатньо перейти за посиланням, прочитати інструкцію і 27.02.2021 в 10:00 приступити до виконання тесту.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

семнадцать − 14 =