Вітаємо студентів, які відмінно здали зимову сессію
07.02.2021
Факультет вітає Ольгу Михайлівну Притоманову, якій рішенням Атестаційної комісії МОН України присуджено науковий ступінь доктора наук
16.02.2021
Показати всі

Безкоштовне пробне тестування з математики у форматі ЗНО в дистанційному режимі

Факультет прикладної математики Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара Запрошує учнів 10-11 класів прийняти участь у безкоштовному тестуванні з математики у форматі ЗНО.

Для визначення рівня вашої підготовки з математики пропонуємо  прийняти участь у безкоштовному тестуванні, яке відбудеться на факультеті прикладної математики Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.

Тестування з математики у форматі ЗНО відбудуться  по суботам у такі дні:
30 січня 2021 року
27 лютого 2021 року
20 березня 2021 року
24 квітня 2021 року

У зв’язку із карантинними обмеженнями захід буде проведено у дистанційному режимі. Щоразу  реєстрація  о  09:30, початок роботи над варіантом о 10:00,  час його виконання – 210 хвилин.   Для  участі у  тестуванні  Вам потрібно зайти на сайт   http://fpm.dnu.dp.ua    у обраний  вами день о 09:30 та виконати інструкції розміщені під оголошенням про ЗНО на головній сторінці сайту.

За бажанням, Ви можете прийняти участь у кількох з них, або навіть у всіх чотирьох, тим самим  значно поліпшити підготовку до державного ЗНО.

Ваша активна участь у заході надасть можливість:

 • простежити динаміку покрашення  знань на різних варіантах.
 • психологічно налаштуватися на проходження випробування;
 • навчитися ефективно розподіляти час на виконання завдань;
 • дізнатися правильні відповіді, які будуть розміщені на сайті факультету прикладної математики ДНУ  http://fpm.dnu.dp.ua, на другий день після заходу.
 • подивитися детальний розбір завдань, проведений викладачем факультету, запис якого буде розміщений на сторінці факультету прикладної математики на каналі YouTube  https://youtube.com/channel/UCWhp90Z05WHnViZnj3P9qcg;
 • електронною поштою отримати результати перевірки власної роботи у форматах ДПА і ЗНО.

Тестування є безкоштовним, його основна мета допомогти Вам у підготовці до складання ЗНО з математики, ознайомитись зі спеціальностями факультету та визначитись з майбутньою професією.

Контактна особа – Кузенков Олександр Олександрович +380 56 766 49 51

Зробить правильний вибір для Вашої кар’єри!

3 Comments

 1. Максим:

  Не мог даже зайти на сайт для участия, сервер упал

 2. Оксана:

  Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста, а будет тестирование в 2022 году? Если да, то когда?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

2 + семнадцать =