Прямі ефіри з представниками IT-компаній в Instagram факультету прикладної математики

Сумна новина
01.04.2020
Наукові здобутки магістрів кафедри обчислювальної математики та математичної кібернетики факультету прикладної математики
12.05.2020
Показати всі

Прямі ефіри з представниками IT-компаній в Instagram факультету прикладної математики

Під час карантину Рада студентів факультету прикладної математики виступила з цікавою ініціативою.  Для студентів факультету та інших бажаючих ми пропонуємо дізнатися з перших вуст про історії успіху, про грандіозні ідеї, про те, як з маленької задумки можна дістатися своєї мрії!

У віртуальному просторі на каналі факультету прикладної математики в Instagram будуть проходити прямі ефіри з представниками відомих IT-компаній. Ведучою та організатором прямих ефірів стала студентка 4 курсу, що навчається за спеціальністю «Системний аналіз», Тетяна Доманська.

Гостями студії стають не тільки програмісти, але й управлінці. Це СЕО компаній, sales-менеджери, PM та HR-фахівці, маркетологи, дизайнери. Вони діляться своїм досвідом, успішними кейсами компаній, розповідають про нові можливості ринку. Такий контент стане дуже цікавим та практичним!

Під час зустрічей, що вже відбулися, студенти факультету дізналися «З чого починається стартап?», «Чи потрібен професійний бариста для співробітників компанії?», «З ким легко, а з ким складно укласти договір. Як на це впливає менталітет народів?», «Цікаві продукти, розроблені в компанії Lanars». Про все це та інші цікаві моменти розповіла в інтерв’ю співзасновник та менеджер з продажу IT-компанії Lanars Майя Стюпан.

Про важливі у IT-бізнесі поняття «аутсорс та  аутстафф» доступно для початківців розповів в своєму інтерв’ю Senior Web UI розробник з компанії SoftServe Ігор Павленко. Також він поділився своїми думками,  як легко зараз «увійти в ІТ» та що для цього потрібно, які мови програмування вважаються нескладними для початківців програмістів.

Ефіри можна переглянути в Instagram факультету прикладної математики, в IGTV за посиланням https://www.instagram.com/primat.fpm/channel/

Всі бажаючи можуть приєднатися до онлайн-трансляції, задати свої питання, взяти участь в конкурсах та розіграшах подарунків від компаній.

Дізнавайся більше про можливості IT-сфери!

Найближчі зустрічі відбудуться:
05.05 18:00 — Вадим Панкин, Luxoft, Program manager
07.05 19:00 — Анна Руссу, Yalantis, recruiter
12.05 18:00 — Сергій Братусь, Aprioirt, Development leader

Ми впевнені, що ніщо не зможе замінити людині реальне спілкування. Але у час, коли  можливості спілкуватися наживо обмежені, он-лайн спілкування стало невід’ємною частиною нашого життя. Сподіваємося, що зустрічі з успішними людьми в он-лайн форматі стануть мотивуючим початком побудови власної кар’єрної траєкторії!

Наталія Гук, завідувач кафедри комп’ютерних технологій
Дар’я Олійник, голова Ради студентів ФПМ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

один × четыре =