Співробітниці факультету отримали привітання з 8 березня і подяки від ректора
05.03.2020
Прямі ефіри з представниками IT-компаній в Instagram факультету прикладної математики
08.05.2020
Показати всі

Сумна новина

Тяжкої втрати зазнав факультет прикладної математики Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара. Несправедливо рано відійшла у вічність Надія Іванівна Лоза. Сьогодні, поки її душа не полинула у вирій і знаходиться на останньому земному пристанищі, з теплотою в серці пригадуємо все добре, що вона зробила.

Професійна доля Надії була непростою: після складної, відповідальної і виснажливої роботи на машинобудівному підприємстві, в 2007 році вона продовжила трудову діяльність на кафедрі обчислювальної математики та математичної кібернетики. Надія Іванівна швидко зрозуміла  особливості непростої роботи на факультеті прикладної математики і, перш за все, завдяки своїй наполегливості, відповідальності і сумлінню зайняла  під його сонцем достойне і скромне місце. Неоціненним є внесок  Н.І. Лози в організацію роботи математичного кабінету на факультеті: вона щиро вболівала, щоб навчальна та наукова література поновлювались, найцінніша друкована спадщина минулого надійно зберігались, а працювати в кабінеті було затишно і зручно. Кожному викладачу вона щиро намагалась допомогти в роботі, а студенту прищепити інтелігентне ставлення до книги. Та не тільки цією шляхетною роботою запам’ятається пані Надія. Вона докладала неабияких зусиль, щоб факультет мав всі ознаки сучасного доброго господарювання, де тепло, надійно і затишно.

Так приходить глибоке усвідомлення того, яке значення для всіх нас мала Надія Іванівна і жаль охоплює серця всіх, хто впродовж багатьох років знав, працював та спілкувався з нею. Тим глибшими є біль та горе від передчасного відходу у засвіти нашої колеги. Ми сумуємо, схиляємо голови, співчуваємо її родині. Ми збережемо світлу пам’ять про незабутню Надію, її чесну працю  та добре ставлення до нас!

Хай Божа іскра осяває праведний шлях її Душі!

Кафедра обчислювальної математики та математичної кібернетики,
30 березня 2020 року.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

семь + одиннадцать =