Випуск магістрів ФПМ: обрії професіоналізму, життєвого успіху і впевненості

19 лютого 2020 р. відбулась зустріч із заслуженим артистом України Головком Віленом Романовичем
22.02.2020
Проблеми ЗНО : співробітництво між факультетом прикладної математики та навчально-методичним центром професійно-технічної освіти Дніпропетровської області
25.02.2020
Показати всі

Випуск магістрів ФПМ: обрії професіоналізму, життєвого успіху і впевненості

Випускники спеціальності «Системний аналіз»

На факультеті прикладної математики Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара відбулося урочисте вручення дипломів випускникам магістратури 2020 року, які навчались за освітніми програмами «Системний аналіз» (спеціальність – системний аналіз) та «Комп’ютерне моделювання та обчислювальні методи» (спеціальність – прикладна математика).

В урочистостях прийняли участь декан факультету член-кореспондент НАНУ професор О.М. Кісельова, заступник декана ФПМ О.О. Кузенков, завідувачка кафедри обчислювальної математики та математичної кібернетики В.А. Турчина, викладачі ФПМ, вчорашні студенти, їх батьки та друзі. Дипломи магістра отримали 37 випускників, із них 8 дипломів з відзнакою. Магістрів привітали декан ФПМ О.М. Кісельова, куратори груп О.О. Кузенков і В.Л. Волошко, завідувачка кафедри В.А. Турчина. Для студентів стало несподіванкою разом з дипломом отримати Грамоти від факультету з індивідуальними побажаннями, спорідненими з темами дипломних робіт.

В зворушливій промові старости групи ПМ-18м-1 Петулько Марії прозвучали слова вдячності викладацькому складу рідної Альма-матер за увагу, чуйне ставлення до кожного студента та педагогічну майстерність.

Присутнім запали в душу вітальні слова куратора групи В.Л. Волошко:

 Шановні магістри-випускники!

Нещодавно Ви, завдяки значним здобуткам в освіті, успішно вступили на навчання за освітніми програмами «Системний аналіз» та «Комп’ютерне моделювання та обчислювальні методи» на кафедру обчислювальної математики та математичної кібернетики факультету прикладної математики. Сьогодні вже важко сказати наскільки усвідомлений був Ваш вибір, але у Вас була змога навчатися за спеціальностями, які  унікально поєднують фундаментальність вічно живої класичної математики  з сучасними запитами та конкурентністю.

Керівництво факультету і кафедри забезпечували взаємодію викладачів і всіх ланок складного освітнього процесу, працівники деканату дбали, щоб всі академічні здобутки були зафіксовані та оформлені належним чином і сьогодні Ви отримали диплом магістра, визнаний у світі. Пересічні викладачі використали увесь свій досвід, щоб у Вас була радість пізнання складної  математичної істини та відчуття смаку роботи над досконалим програмним продуктом. Сподіваємось, що частинка знань і нашої душі назавжди залишаться з кожним із вас.

Сьогодні з упевненістю можемо сказати – за інтелектуальним та культурним рівнем Ви – фахівці, а тому  кар’єрне зростання, заможність, маєтність не за горами.  І, можливо, саме про Вас написав романтик радянської доби поет Володимир Сосюра, рядки якого сьогодні трохи архаїчні, але такі теплі:

«Знов село. По блакитному трапу
Ходить сонце над маривом нив.
Я в пальті і у фетровій шляпі,
Де колись у свитині ходив…
Працювать, працювать – безумовно,
Кожній хвилі нема вороття.
Ні, я зовсім іще не заповнив золотої анкети життя».

Завідувачка кафедри обчислювальної математики та математичної кібернетики В.А. Турчина

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

3 × один =