19 лютого 2020 р. відбулась зустріч із заслуженим артистом України Головком Віленом Романовичем

До уваги студентів: конкурс на отримання гранту в розмірі 20 000 грн. EducationUA 2019-2020
19.02.2020
Випуск магістрів ФПМ: обрії професіоналізму, життєвого успіху і впевненості
25.02.2020
Показати всі

19 лютого 2020 р. відбулась зустріч із заслуженим артистом України Головком Віленом Романовичем

19 лютого в Палаці культури студентів ім. Олеся Гончара в рамках “Мистецької вітальні ” відбулась зустріч із заслуженим артистом України Головком Віленом Романовичем. Захід проводив проректор Іваненко Валентин Васильович.
Вілен Романович розповів про автобіографічні моменти життя:
“Мене випадково запросили в тодішній Дніпропетровськ на гастролі, виконати роль Гриця у виставі «У неділю рано зiлля копала». І я приїхав. У цьому місті зі мною сталася дивна історія. Просто на вулиці я побачив гарну дівчину, підійшов до неї і кажу відразу: «Заміж хочеш?», а вона на мій подив відповідає: «Хочу!». Тоді я кажу: «Приходь завтра на побачення з паспортом». Вона прийшла, як домовилися. У той же день ми подали документи в РАГС, і вже більше сорока років живемо разом. Так я вперше залишився в цьому місті. Мені тоді було 27 років.”
Геніальний актор захопив аудиторію позитивною енергетикою та самобутнім творчим настроєм. Натхненний та запальний Вілен Романович збирає максимум уваги глядачів з першої хвилини. Саме його вважають майстром моноспектаклів, таких як “Старий і море” за мотивами Ернеста Гемінґвея та “Каїн та Авель”, уривок з якого він зачитав під час зустрічі.
Студенти активно спілкувались с актором і повністю поринули у світ драматургії. Слід зазначити, що ДНУ ім. Олеся Гончара підтримує тісний зв’язок з театром ім. Т.Г. Шевченка та безпосередньо з Віленом Романовичем. Студенти факультету прикладної математики щорічно відвідують презентаційні покази та спектаклі. Оригінальні та неповторні твори не залишають байдужим жодне серце.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

2 × один =