19 лютого 2020 р. відбулась зустріч із заслуженим артистом України Головком Віленом Романовичем

До уваги студентів: конкурс на отримання гранту в розмірі 20 000 грн. EducationUA 2019-2020
19.02.2020
Випуск магістрів ФПМ: обрії професіоналізму, життєвого успіху і впевненості
25.02.2020
Показати всі

19 лютого 2020 р. відбулась зустріч із заслуженим артистом України Головком Віленом Романовичем

19 лютого в Палаці культури студентів ім. Олеся Гончара в рамках “Мистецької вітальні ” відбулась зустріч із заслуженим артистом України Головком Віленом Романовичем. Захід проводив проректор Іваненко Валентин Васильович.
Вілен Романович розповів про автобіографічні моменти життя:
“Мене випадково запросили в тодішній Дніпропетровськ на гастролі, виконати роль Гриця у виставі «У неділю рано зiлля копала». І я приїхав. У цьому місті зі мною сталася дивна історія. Просто на вулиці я побачив гарну дівчину, підійшов до неї і кажу відразу: «Заміж хочеш?», а вона на мій подив відповідає: «Хочу!». Тоді я кажу: «Приходь завтра на побачення з паспортом». Вона прийшла, як домовилися. У той же день ми подали документи в РАГС, і вже більше сорока років живемо разом. Так я вперше залишився в цьому місті. Мені тоді було 27 років.”
Геніальний актор захопив аудиторію позитивною енергетикою та самобутнім творчим настроєм. Натхненний та запальний Вілен Романович збирає максимум уваги глядачів з першої хвилини. Саме його вважають майстром моноспектаклів, таких як “Старий і море” за мотивами Ернеста Гемінґвея та “Каїн та Авель”, уривок з якого він зачитав під час зустрічі.
Студенти активно спілкувались с актором і повністю поринули у світ драматургії. Слід зазначити, що ДНУ ім. Олеся Гончара підтримує тісний зв’язок з театром ім. Т.Г. Шевченка та безпосередньо з Віленом Романовичем. Студенти факультету прикладної математики щорічно відвідують презентаційні покази та спектаклі. Оригінальні та неповторні твори не залишають байдужим жодне серце.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

19 − двенадцать =