13 лютого 2019 року відбулася зустріч із засновником компанії RubyGarage Володимиром Воробйовим

Урочиста церемонія випуску магістрів 2018 року!
31.01.2019
Профорієнтаційна робота ФПМ в ліцеї інформаційних технологій
18.02.2019
Показати всі

13 лютого 2019 року відбулася зустріч із засновником компанії RubyGarage Володимиром Воробйовим

13 лютого 2019 року викладачі факультету прикладної математики Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, були запрошені на зустріч із засновником компанії RubyGarage Володимиром Воробйовим. Місцем проведення заходу було обрано культурно-діловий центр ”Менора” – унікальна споруда, аналогів якої немає у  світі.

Компанія RubyGarage – топова українська компанія у сфері розробки веб-застосунків на Ruby on Rails. Перша стабільна версія мови Ruby з’явилась понад 20 років тому, проте, незважаючи на виникнення й розквіт нових мов і серйозну конкуренцію, Ruby не втрачає своєї актуальності до сьогодні.

Викладачі університету мали можливість поспілкуватись з Володимиром, дізнатись про секрети успіху компанії, а також – про глобальні цілі, які ставить перед собою RubyGarage. Виявляється, компанія вже більше 7 років проводить безкоштовні курси по web-розробці на Ruby / Ruby on Rails. Це проект, який дає можливість перспективній молоді отримати фундаментальні знання в розробці web-додатків на базі Ruby on Rails. Після успішного закінчення навчання випускники за бажанням можуть продовжити співпрацю з RubyGarage, адже це дуже актуальна тема, а наші студенти перебувають у постійному пошуку себе.

Отже, ця зустріч стала своєрідною інформаційно-пізнавальною презентацією сучасної, перспективної компанії, досвід і можливості якої можуть бути напрямним вектором для науково-дослідного спрямування навчальних програм спеціальностей факультету прикладної математики. Така співпраця є необхідним поєднанням фундаментальної теорії та унікальної практики для здобувачів вищої освіти IT напряму.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

2 × пять =