Акредитація освітньо-професійної програми «Інформатика» спеціальності 113 Прикладна математика за другим (магістерським) рівнем вищої освіти
21.12.2018
13 лютого 2019 року відбулася зустріч із засновником компанії RubyGarage Володимиром Воробйовим
17.02.2019
Показати всі

Урочиста церемонія випуску магістрів 2018 року!

На кафедрі обчислювальної математики та математичної кібернетики Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара відбулося урочисте вручення дипломів випускникам магістратури 2018 року за освітньо-професійними програмами «Системний аналіз» і «Комп’ютерне моделювання та обчислювальні методи».

Усього дипломи магістра отримали 49 випускників кафедри. Із них п’ятнадцять випускників отримали дипломи з відзнакою.

Випускників привітали т.в.о. декана ФПМ Кузенков Олександр Олександрович, завідувач кафедри обчислювальної математики та математичної кібернетики, викладачі та куратори груп ПС-17м-1, ПА-17м-1, ПА-17м-2.

Своїми враженнями про церемонію вручення дипломів поділилися випускники кафедри, які стали друзями ще з років навчання у Дніпропетровському обласному ліцеї фізико-математичного профілю при ДНУ.

Повстяний Георгій: «Попереду нове життя, а це нові можливості! І я бажаю всім випускникам не упускати свої можливості і використовувати отримані знання! Пишайтеся тим, що ви закінчили саме цей вуз, і вас вчили саме ці люди!».

Матяш Владислав: «Для нас було несподіванкою, що, окрім дипломів, кожний із нас отримав Грамоту з побажаннями, які перекликалися з темами дипломних робіт. Це було дуже приємно, оскільки, насправді під час написання диплому кожен випускник поріднився з тематикою своєї роботи та відчув глибину розв’язаних ним задач».

Своїми роздумами з приводу закінчення магістратури поділилася староста групи ПМ-17м-1 Падалка Ольга:

«Університет навчив нас не тільки розбиратися в таких дисциплінах, як математичний та функціональний аналіз, теорія ймовірності, математична статистика та багатьох інших, але також викладачі нам дали безцінний життєвий досвід. Адже без всіх цих сесій, залікових тижнів і іспитів ми б не відчули, що таке самостійність, не використали б свою кмітливість для того, щоб легше скласти той чи інший іспит.

П’ять з половиною років навчання навчили нас не здаватися і наполегливо йти до своєї мети. Наші викладачі навчили нас не тільки розуміти і аналізувати нову інформацію, але також навчили нас відповідальності, взаємодопомоги. Ми любимо своїх викладачів, тому що ми отримали не тільки знання, ми отримали безліч уваги, розуміння і допомоги у вирішенні складних завдань і в майбутньому ми зможемо впоратися самостійно з будь-якими труднощами.

Університет за стільки років став нас рідним, став нашим будинком, де було і погане, і хороше, де ми отримали багато життєвого досвіду.

Магістри групи ПА-17м з любов’ю і вдячністю залишають рідну Alma mater. Ми будемо пам’ятати ці роки все життя, не забувати своїх друзів, викладачів і свій університет».

Усміхнені та щасливі студенти полишають стіни рідного факультету. Бажаємо їм успішного життєвого шляху та нових звершень!

Кафедра обчислювальної математики та математичної кібернетики

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

5 × 4 =