XХ  Ювілейна Міжнародна науково-практична конференція «Математичне та програмне забезпечення інтелектуальних систем» (MSSIS–2022)
22.12.2022
Показати всі

Передноворічне вітання від вченої ради ФПМ

ДОРОГІ І ШАНОВНІ НАШІ КОЛЕГИ ТА СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ ПРИКЛАДНОЇ МАТЕМАТИКИ!

Ось і добігає кінця 2022 рік. Він був неймовірно важкий для усіх нас, для усієї нашої країни! Жах і біль неочікуваної війни прийшли на нашу землю. У одну мить було зруйновано мільйони надій, понівечено мільйони життів. Але наша країна вистояла, а ми стали міцніші! Нас підтримав увесь світ! І зараз Україна впевнено крокує до перемоги!

І ось коли годинник проб’є дванадцять, ми зробимо крок в Новий 2023 рік з надією і вірою в краще майбутнє для нас, нашої країни і усього світу! Нехай рік, що минає забере всі негаразди і неприємності. Нехай новорічна ніч буде чарівної, а все бажане збудеться якомога швидше. Нехай в Новому році нас чекають тільки щастя, любов і радість. Нехай позитивна енергія накриє з головою ніжною, м’якою ковдрою, а справжня любов зустріне в своїх теплих обіймах. Нехай робота робить наше життя яскравішим. Бути викладачем – це велика праця, адже ми постійно вдосконалюємо і примножуємо свої знання, передаючи їх не одному поколінню студентів. В якійсь мірі ми несемо відповідальність за їх рівень професіоналізму, їхню подальшу долю,  тобто, за долю нашої держави. Тому хочеться побажати усім великих наукових і творчих досягнень, щирих друзів та колег, відмінних студентів.

Що ще ми повинні побажати один одному на ці свята? Звичайно, міцного здоров’я. Також необхідно побажати один одному щастя в особистому житті, бо без цього людині дуже важко жити на землі. Обов’язково потрібно побажати благополуччя і любові. Увесь світ тримається на цих почуттях. А ще є головне побажання – побажання скорішої Перемоги і Мира! Бо зараз кожен розуміє, що без цього не може бути майбутнього! І наступний Новий рік ми святкуватимемо у вільній єдиній країні – в Україні!

Бережіть себе і тих, хто дорогий Вам!

Від щирого серця, вітаємо Вас з НОВОРІЧНИМИ СВЯТАМИ!

 

ВЧЕНА РАДА ФАКУЛЬТЕТУ ПРИКЛАДНОЇ МАТЕМАТИКИ.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

4 − 2 =