Трагічна звістка…
22.11.2022
Герої не вмирають
12.12.2022
Показати всі

Післямова

У ці сумні листопадові дні відійшла у вічність Ірина Миколаївна Падалка. Для  рідних, товаришів і колег вона була по своєму цінна і дорога.  Такою вона була для всіх, хто з нею працював, і це спілкування залишиться  незабутнім кольором на палітрі нашого життєвого досвіду. То ж поки її Душа не відійшла у засвіти, скажемо про неї теплі і добрі слова.

Факультет прикладної математики Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, безперечно, визначний.  Багато талановитих молодих людей здобули тут грунтовну освіту, зробили успішну кар’єру, стали заможними і впевненими у сучасному модерному яскравому світі.  Втім, мало хто з них задумався над тим, що за цим усім стоїть титанічна робота організації, обліку і фіксації академічних здобутків.  Робота ця є важливою складовою для отримання дипломів європейського зразка як основи професійного зростання молодого фахівця. Пані Ірина з фантастичним професіоналізмом і німецькою точністю виконувала свою роботу.  Вона була вимогливою, іноді, жорсткою, але за цим завжди проглядалась доброта, бажання зробити справу так, як треба, підтримати студента психологічно, дати життєву пораду.

Ірина була патріоткою України, і  задовго до початку війни називала себе «російськомовною бандерівкою». Вона любила свою малу батьківщину, з захопленням розповідала про старовинну архітектуру міста Харкова. Та все ж найбільше вона любила свій факультет, вболівала за його честь, славу і дбала про сумлінне виконання своєї поточної роботи.

Я шкодую, що в останній час не сказав пані Ірині добрих слів, не запросив на філіжанку кави поговорити про радості і прикрощі життя. Не встиг. Сумуємо, схиляємо голови, співчуваємо її родині.

. . . Такою залишиться пані Ірина в нашій пам’яті, рідна земля їй, безумовно, буде пухом, а Божа іскра осяватиме її шлях у вічності.

Волошко Віктор, промова в день поховання 24 листопада 2022 року

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

шестнадцать − семь =