В Дніпровському національному університеті відбувся захід #DNU_FEST під гаслом «Відчуй ДНУ!»

Шановні першокурсники факультету прикладної математики!
27.08.2021
Компанія Apriorit відкриває набір на стажування Advanced C++ and low level programming
25.10.2021
Показати всі

В Дніпровському національному університеті відбувся захід #DNU_FEST під гаслом «Відчуй ДНУ!»

18 вересня 2021 року в Дніпровському національному університеті відбувся захід #DNU_FEST під гаслом «Відчуй ДНУ!». Університет гостинно зустрів школярів Дніпра та області, їх батьків та вчителів. Цей захід надав щколярам можливість поринути в атмосферу класичного університету, поспілкуватися зі студентами, викладачами та дізнатися про спеціальності, які їх цікавлять, про освітні переваги ДНУ. На гостей чекали цікаві майстер-класи та квести, підготовлені факультетами.

Факультет прикладної математики був одним із 14 факультетів на цьому заході. Заступник декана з організаційно-виховної роботи Сірик Світлана Федорівна разом з представниками студентської ради Масичем Михайлом, Лушнею Катериною, Бахметьєвим Богданом та студентами факультету зранку підготували локацію факультету в Ботанчіному саду: розташували банер факультету, прикрасили повітряними кульками фотозону. Факультету було надано доручення – створення google-таблиці та реєстрація за її допомогою старшокласників. Студенти відповідально поставилися до цього завдання і з 11.00 до 15.00 години заповнювали відповідні дані школярів-відвідувачів. Також студенти підготували захопливий квест майбутнім абітурієнтам. Було підготовлено творчі завдання з математики та інформатики. На переможців чекали призи – футболки, чашки, значки та прапорці з символікою факультету.

Студенти факультету демонстрували на ноутбуках свої програми, як результат успішного навчання. На заході #DNU_FEST панувала чудова атмосфера, відчувалась радість від спілкування, цікавих завдань та нових вражень. Дякуємо студентам Факультету прикладної математики за допомогу, за свій внесок у проведення заходу, за чудові емоції та гарний настрій.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

9 − 6 =