Компанія Apriorit запрошує на роботу Intern Test Engineer з попереднім навчанням у компанії
11.08.2021
В Дніпровському національному університеті відбувся захід #DNU_FEST під гаслом «Відчуй ДНУ!»
20.09.2021
Показати всі

Шановні першокурсники факультету прикладної математики!

Шановні першокурсники факультету прикладної математики!

Ми раді привітати Вас зі вступом на один з найкращих факультетів, який здійснює підготовку висококваліфікованих IT фахівців. Нагадуємо, що 1 вересня 2021 року розпочинається очне навчання! Для Вашої найшвидшої адаптації запрошуємо Вас 31 серпня 2021 року о 16:00 на зустріч з керівництвом факультету та Вашими кураторами.

Місце зустрічі пр. Д.Яворницького 35, корпус 3. Просимо Вас мати при собі копію паспорта та копію ІНН.

Також 31 серпня 2021 року о 18:00 біля Палацу студентів ДНУ відбудеться урочиста церемонія посвяти у студенти Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара! dnu.dp.ua/news/4332

Захід відбудеться на площі перед Палацом студентів ДНУ (площа Т. Шевченка).

Початок збору першокурсників о 17:30.

На вас чекають знайомство з ректором та керівним складом університету, деканами та викладачами факультетів, виступи почесних гостей свята.

Ви станете учасниками яскравих церемоній вручення символічного студентського квитка та залікової книжки. Хліб-сіль на входини до університету отримають представники трьох напрямів класичних університетських наук – гуманітарного, технічного й природознавчого. Також під стародавній гімн «Gaudeamus» першокурсники дадуть урочисту клятву студента Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

двадцать + пять =