Факультет прикладної математики вітає Сергія Івановича Оковитого із обранням на посаду ректора

Вшановуємо пам’ять Миколи Вікторовича Полякова
15.04.2021
Інструкція та форма завдання для пробного тестування 24.04.2021
23.04.2021
Показати всі

Факультет прикладної математики вітає Сергія Івановича Оковитого із обранням на посаду ректора

8 квітня в Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара відбулися вибори ректора, за результатами яких переміг проректор з наукової роботи, доктор хімічних наук, професор Сергій Іванович Оковитий. Він набрав 784 голоси, що становить 51,8 % від загальної кількості виборців.

Сергій Іванович Оковитий закінчив хімічний факультет ДНУ у 1993 р. З 1993 по 2017 рр. працював у ДНУ на посадах  асистента, старшого викладача, доцента, завідувача кафедри органічної хімії.  У 1996–2017 рр. був заступником декана хімічного факультету з наукової роботи і міжнародного співробітництва. З 2017 р. – проректор з наукової роботи ДНУ.

Сергій Іванович є відмінником освіти України.

Він стажувався у провідних університетах Європи та США, за результатами міжнародної співпраці  запровадив програму спільної підготовки докторів філософії (кандидатів хімічних наук) з Джексонським державним університетом (США). Протягом 2016–2020 рр. координував роботу колективу ДНУ в проекті за програмою ERASMUS+ «Розвиток потенціалу вищої освіти».

Сергій Іванович є автором та співавтором понад 380 наукових та науково-методичних публікацій, з яких 63 статті індексуються у базі Scopus (індекс Гірша – 14) та 77 статей у базі Web of Sciene (індекс Гірша – 13).

На посаді проректора з наукової роботи він ініціював створення на базі ДНУ Центру колективного користування наукоємного обладнання «Інноваційні технології в ракетно-космічній галузі», за яким здійснено закупівлю сучасного обладнання на суму 2,6 млн грн. Із 2018 р. запровадив чітку систему преміювання працівників за високі наукові показники. Налагодив ефективну систему підготовки проектів на конкурс МОН України, що дозволило суттєво збільшити обсяг фінансування наукових досліджень.

Бажаємо Сергію Івановичу плідної праці на благо університету. Нехай реалізуються запропоновані Вами нові ідеї та креативні рішення, які допоможуть зробити наш університет кращим!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

4 × пять =