Фінальне в цьому навчальному році безкоштовне пробне тестування з математики у форматі ЗНО відбудеться 24 квітня

Роковини з дня смерті Надії Іванівни Лози
30.03.2021
Вшановуємо пам’ять Миколи Вікторовича Полякова
15.04.2021
Показати всі

Фінальне в цьому навчальному році безкоштовне пробне тестування з математики у форматі ЗНО відбудеться 24 квітня

Факультет прикладної математики Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара запрошує учнів 10-11 класів прийняти участь у безкоштовному тестуванні з математики у форматі ЗНО.

Для визначення рівня вашої підготовки з математики пропонуємо  прийняти участь у безкоштовному тестуванні, завдання якого максимально схожі з завданнями ЗНО-2021.

Тестування відбудеться на факультеті Прикладної математики Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара у суботу 24 квітня 2021 року о 9:30

У зв’язку із карантинними обмеженнями захід буде проведено у дистанційному режимі. Початок роботи над варіантом о 10:00,  час його виконання – 210 хвилин. Наполегливо рекомендуємо зайти на сторінку за півгодини до початку тестування, о 9:30, щоб ознайомитися з інструкціями до виконнання завдань.

Для  участі у  тестуванні  Вам потрібно зайти на сайт   http://fpm.dnu.dp.ua  о 09:30 та перейти за посиланням, яке буде розміщено у вигляді кнопки на головній сторінці сайту.

Ваша активна участь у заході надасть можливість:

  • простежити динаміку покрашення  знань на різних варіантах.
  • психологічно налаштуватися на проходження випробування;
  • навчитися ефективно розподіляти час на виконання завдань;
  • дізнатися правильні відповіді, які будуть розміщені на сайті факультету прикладної математики ДНУ  http://fpm.dnu.dp.ua, на другий день після заходу.
  • подивитися детальний розбір завдань, проведений викладачем факультету, запис якого буде розміщений на сторінці факультету прикладної математики на каналі YouTube  https://youtube.com/channel/UCWhp90Z05WHnViZnj3P9qcg;
  • електронною поштою отримати результати перевірки власної роботи у форматах ДПА і ЗНО.

Тестування є безкоштовним, його основна мета допомогти Вам у підготовці до складання ЗНО з математики, ознайомитись зі спеціальностями факультету та визначитись з майбутньою професією.

Контактна особа – Кузенков Олександр Олександрович     +380 56 766 49 51

Зробить правильний вибір для Вашої кар’єри!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

восемь − семь =