29 лютого 2020 року на ФПМ відбудеться День відкритих дверей
27.02.2020
29 лютого 2020 р. на ФПМ відбувся День відкритих дверей
02.03.2020
Показати всі

27 лютого 2020 року в першому корпусі ДНУ відбулася зустріч кураторів

27 лютого 2020 року в першому корпусі ДНУ відбулася зустріч кураторів у рамках роботи «Школи молодого куратора», семінару, який проводиться психологічною службою ДНУ, в якій прийняли участь і куратори нашого факультету — старший викладач кафедри комп’ютерних технологій Сафронова І. А. (куратор гр. ПА-19-2) та Сидорова М.Г. (куратор групи ПЗ-19-2).

Зустріч своїм виступом розпочала заступник декана з ОВР факультета психологii Бондаренко Зоя Петрiвна, яка привітала учасників семінару, коротко нагадала про основні задачі роботи психологічної служби ДНУ, ознайомила присутніх з подальшим розкладом роботи семінару, який щомісяця висвітлюватиме цікаві, актуальні та необхідні тематики роботи. Так, наприклад, в березні планується обговорення теми «Розвиток емоційного інтелекту студентів», а в квітні — «Командна робота серед студентів», які є важливими як для роботи зі студентами-початківцівцями так і з старшокурсниками.

Темою ж цієї зимової зустрічі стало обговорення «Методів адаптації студентів до середовища ЗВО», з доповіддю виступила доцент кафеди соціальної роботи Тетяна Лоза. Обговорювалися проблеми, які найчастіше виникають у студентів під час навчання та спілкування з викладачами та одногрупниками, також розглядалися проблеми гуртожитку та навіть особисністні проблеми. Не обійшли увагою і сам інститут кураторства. Підняли такі гострі питання, як пристрж куратора і взагалі освітянина та важелі впливу куратора на ту чи іншу ситуацію.

Зустріч пройшла у плідній і творчій атмосфері, присутні охоче приймали участь у обговоренні і ділилися досвідом роботи зі студентськими колективами.

Наприкінці, пані Тетяна поділилася з присутніми своїми «рецептами» адаптації студентів в новому для них університетському середовищі та навела приклади їх успішної реалізації.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

один × два =