Презентація програми стажування для С++/С# Developers від компанії Apriorit на факультеті прикладної математики

Обговорюємо процес проходження акредитації освітніх програм за нових умов
10.02.2020
Безкоштовне стажування для С++/С# Developers з працевлаштуванням 
10.02.2020
Показати всі

Презентація програми стажування для С++/С# Developers від компанії Apriorit на факультеті прикладної математики

Зараз ринок праці висуває досить жорсткі вимоги до випускників закладів вищої освіти. Найбільш важливими якостями працівників, на думку роботодавців, є практично-професійні компетентності, уміння вирішувати проблемні ситуації та комунікативні навички. І саме цього, за оцінками роботодавців, найчастіше бракує молодим спеціалістам. Першочерговою проблемою лишається розрив між теоретичними знаннями, які студенти отримують у закладі вищої освіти, та  їх практичним застосуванням у реальних умовах, непідготовленість до роботи в реальному бізнесі і нерозуміння того, як цей бізнес працює.

Також серйозною перешкодою в роботі стає відсутність (або недостатній рівень володіння) так званих soft skills: «комунікабельність, вміння презентувати, вести переговори, емоційний контроль».

Для вирішення означених проблем провідна компанія з розробки програмних продуктів Apriorit у співробітництві з факультетом прикладної математики організує додаткове навчання студентів факультету  безпосередньо в компанії в рамках проведення безкоштовного стажування.

5 лютого на факультеті прикладної математики відбулась презентація програми стажування для розробників програмного забезпечення на мовах С++/С#  від компанії Apriorit.

Програма стажування тривалістю 2 місяці включає лекційні заняття в офісі компанії, домашні завдання та участь у командної розробці тестового проекту. Слід зазначити, що всі заняття будуть проводитися у другій половині дня, початок занять о 15 годині. Тому участь у стажуванні не заважає організації навчального процесу в університеті. Лекції та консультування практичних занять будуть проводитись провідними фахівцями-розробниками компанії, компанія забезпечує студентів необхідним обладнанням та солодощами для підтримки робочого настрою. За результатами проходження стажування кожен студент отримає сертифікат з переліком опанованих тем. Розробники найкращого програмного продукту отримають грошову винагороду від компанії.

Вимоги до бажаючих потрапити на стажування включають знання програмування в рамках навчальної програми, базові знання С++ або С#. Цікавим є те, що додатково потребуються знання  англійської мови на рівні Pre- Intermediate та вище.

Під час зустрічі з HR-менеджером компанії Apriorit Валерією студенти факультети прикладної математики запитували, яким чином буде організовано відбір на курси, яку кількість студентів планується зарахувати для проходження стажування, як вплине наявність отриманого після стажування сертифікату на подальше працевлаштування, чи можуть потрапити на стажування студенти 1 та 2 курсів університету.

Валерія зазначила, що компанія організує подібні стажування вже протягом 10 років, набула досвід з організації стажувань саме для студентів. Тому для проведення курсів обрано зручний для студентів час, програма курсів постійно оновлюється, лектори мають значний досвід практичної роботи у проектах, тому здатні навчати студентів саме практичним навичкам розробки програмних продуктів.

Під час свого виступу представник компанії зазначила, що саме з факультетом прикладної математики у компанії налагоджені добрі стосунки. При відборі претендентів на навчання у компанії перевага віддається саме студентам нашого факультету завдяки їх якісної теоретичної та практичної підготовці, креативності та великому бажанню самовдосконалюватися.

Відповідаючи на питання стосовно кількості учасників конкурсу на 1 місце, Валерія зазначила, що зараз кількість зареєстрованих на курси вже сягає 200 осіб, з них на стажування буде відібрано лише 20. Відбір буде проведено у кілька етапів: спочатку всі зареєстровані складають тестові завдання он-лайн та відправляють свої результати у конкурсну комісію, серед відібраних за результатами першого етапу буде проведено фахове тестування  вже в офісі компанії, потім для відібраних у другому турі буде проведено тестування зі знання англійської мови. Проведення такого жорсткого відбору дозволяє відібрати кращих!

Викладачі факультету прикладної математики вважають, що участь студентів у проходженні процедури відбору на подібні курси демонструє студентам, які навички слід вдосконалювати, як насправді відбувається відбір у реальну компанію, що необхідне для вдалого працевлаштування. Все це налаштовує студентів на необхідність отримання гарної освіти в університеті.

 

Завідувач кафедри комп’ютерних технологій

Наталія Гук

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

9 + три =