Пропонуємо до ознайомлення статтю «Навіщо ВНЗ і IT-компаніям співпрацювати? Досвід RubyGarage і факультету прикладної математики ДНУ»

Перемога інтелектуалів- першокурсників ПЗ-19-1
22.11.2019
20–22 листопада 2019 року відбулася ХVІI Міжнародна науково-практична конференція «Математичне та програмне забезпечення інтелектуальних систем MPZIS-2019»
29.11.2019
Показати всі

Пропонуємо до ознайомлення статтю «Навіщо ВНЗ і IT-компаніям співпрацювати? Досвід RubyGarage і факультету прикладної математики ДНУ»

На сайті спілки програмістів DOU була опублікована стаття за авторством Катерини Шум, HR-менеджера компанії RubyGarage, та Олександра Кузенкова, кандидата фізико-математичних наук, доцента кафедри обчислювальної математики і математичної кібернетики, заступника декана з навчальної роботи факультету прикладної математики.

В статті описаний досвід співпраці компанії RubyGarage з факультетом прикладної математики ДНУ. Обговорюються питання розробки спільної навчальної програми, плани щодо покращення якості навчання в ДНУ, випуску кваліфікованих фахівців з практичним досвідом, розвитку громади студентів за спеціальностями, пов’язаними з програмуванням.

З повним текстом статті можна ознайомитися за посиланням:

https://dou.ua/forums/topic/28927/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

один × 5 =