Студентки факультету прикладної математики здобули «золото» та «срібло» на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт із спеціальності «інженерія програмного забезпечення»

Захід «Міс і Містер ФПМ» було проведено 28.03.2018 року в Палаці студентів ДНУ ім. О. Гончара
01.04.2018
Участь в студентській олімпіаді ACM ICPC допомагає знайти роботу в Google, Facebook, Microsoft
17.04.2018
Показати всі

Студентки факультету прикладної математики здобули «золото» та «срібло» на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт із спеціальності «інженерія програмного забезпечення»

4-6 квітня 2018 року на базі факультету інформаційних технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із інженерії програмного забезпечення, для участі у якій за результатами рецензування поданих наукових робіт галузевою конкурсною комісією було запрошено студенток 5го курсу гр. ПА-17м-2 Анастасію Сінєгіну, Юлію Сінєгіну та Наталію Доновську.

У результаті прилюдного захисту роботи на тему «Програмне забезпечення каталогізації, пошуку та редагування зображень з урахуванням їх контенту» (науковий керівник к.т.н., доцент кафедри математичного забезпечення ЕОМ Сидорова М.Г.) Сінєгіна А.Д. та Сінєгіна Ю.Д. зайняли I місце.

II місце посіла Доновська Н.С. з роботою «Методи балансування наборів даних для підвищення якості роботи алгоритмів класифікації» (науковий керівник к.ф.-м.н., доцент кафедри математичного забезпечення ЕОМ Кузнєцов К.А.).

Вітаємо переможниць і їхніх наукових керівників, бажаємо подальших наукових досягнень, натхнення та успіхів у професійній діяльності!

За фото дякуємо Попіку Едуарду студенту Одеського національного університету імені І.І.Мечникова.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

шестнадцать + семь =