Відбулося урочисте вручення дипломів випускникам магістратури 2018 року

Підсумки пробного тестування з математики
08.02.2018
25 лютого 2018 року відбувся загальноуніверситетський День відкритих дверей ДНУ
01.03.2018
Показати всі

Відбулося урочисте вручення дипломів випускникам магістратури 2018 року

На факультеті прикладної математики відбулося урочисте вручення дипломів випускникам магістратури 2018 року за спеціальностями «Прикладна математики» та «Системний аналіз». Своїми враженням про цю подію поділився один з безпосередніх її учасників – випускник магістратури ФПМ Олексій Булавка:

«То був один із тих днів, які є яскравою межею між двома важливими періодами нашого життя, які запам’ятаються на довгі роки. То був день нашого магістерського випуску з Факультету Прикладної Математики.

Усе почалось о десятій годині та з самого початку перегукувалось із першим дзвоником у першому класі. Тоді, у щойно придбані шкільні форми, нас одягали наші матері. Нині замість чорних піджаків та білих сорочок були чорні мантії з яскравими червоними стрічками на плечах та конфедератки на головах.

Цього дня нас прийшли привітати усі викладачі, які нас навчали впродовж останніх п’яти з половиною років. Аби ми не дуже відрізнялися від інших своїм незвичним вбранням декан Кісельова Олена Михайлівна вирішила нас підтримати, зустрівши у мантії із ще більшою, аніж у нас, конфедераткою.

Усе було сплановано на найвищому рівні! Урочиста церемонія також не обійшлась без ведучого, який не дозволяв виникнути жодній паузі. Один за одним ми піднімалися до декана, отримували дипломи, пам’ятні листи з персональними привітаннями, і навіть шоколадні медалі!

Нагородження кожної групи завершувалось приємними та щирими словами куратора. У якості підсумку студентського життя ми переглянули музичне відео, створене старостою із наших фотографій. Воно починалось днем знайомства на першому курсі і завершувалось захистом дипломних робіт декілька тижнів тому.

Усі ми дуже вдячні нашим викладачам, кураторам та Факультету Прикладної Математики за безцінний досвід, який залишиться з нами на все життя!»

Олексій Булавка,

випускник магістратури факультету прикладної математики,

спеціальність «Системний аналіз», група ПС-17м-1.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

один × четыре =