Відповіді до пробного ЗНО
06.02.2018
Відбулося урочисте вручення дипломів випускникам магістратури 2018 року
21.02.2018
Показати всі

Підсумки пробного тестування з математики

04 лютого 2018 року на факультеті прикладної математики Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара відбулось пробне тестування з математики, якому передувала зустріч з завідувачами кафедр та провідними викладачами факультету. Ця зустріч викликала неабиякий інтерес у абітурієнтів які дізнались багато нового про спеціальності IT спрямування, за якими навчають на факультеті прикладної математики. Захід був цікавим і для батьків, заповітною мрією  яких  є прокладання своїм дітям шляху до заможного життя й гармонійних духовних стосунків із зовнішнім світом.

На цьому зібранні було, зокрема, повідомлено, що при складанні освітньо-професійних програм та навчальних планів факультету прикладної математики враховуватимуться  вимоги  роботодавців до працівників шляхом визначення компетентностей та передбачуваних результатів навчання. Для досягнення цієї мети  факультет прикладної математики співпрацює з асоціацією 16 найвідоміших  ІТ-компаній  регіону. Так, 06 грудня 2017 року відбулась чергова зустріч, де було обговорено впровадження дуальної форми навчання, яка полягає у тому, що студенти мають можливість одночасно отримувати в університеті теоретичні знання, а в ІТ- компаніях – практичні навички.

Загальновідомо, що базою для професійного успіху у галузі комп’ютерних технологій є знання математики, а перш за все її шкільного курсу. Тому основна задача нашого абітурієнта – успішне складання загальнодержавного тестування з математики і вирішення  важливої задачі – вступу до престижного факультету прикладної математики ДНУ ім. О.Гончара.

Для цього кожний абітурієнт повинен з’ясувати свій рівень знань з математики та потенційну можливість їх поповнення. Саме з цією метою і було проведене безкоштовне пробне тестування.  Воно було максимально наближене до формату загальнодержавного. Такий захід було проведено вперше, тому працівники факультету прикладної математики були приємно вражені кількістю школярів які прийняли участь у тестуванні. Загальна кількість учасників склала 480 школярів. Задачі, наведені у варіантах, викликали інтерес учнів та вчителів, була відзначена їх змістовність та лаконічність. Сподіваємось, що наш захід призведе до зацікавленості в опануванні математикою, виникнення бажання поліпшувати свої результати шляхом наполегливої власної праці, підвищення   ролі   математичної   підготовки   в   шкільній  освіті та  до виникнення непереборного бажання стати студентом факультету прикладної математики.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

2 × 5 =