Відбулась зустріч студентів із деканом та проректором адміністративно-господарської частини
24.10.2017
photo_2017-10-30_08-20-15
Цукерки або смерть!
02.11.2017
Показати всі

Пригадаємо день першокурсника…

З моменту проведення заходу «День першокурсника» пройшов вже майже місяць, але саме зараз ми вирішили нагадати вам про нього. До речі, студенти вже активно готуються до нового заходу, адже саме з нашого факультету команда групи «ПА-17» найкраще проявила себе на цьому святі. Отже, переглянемо фото, щоб пригадати, як все це було!

 

Дуже несподівано на сцені та у залі все першокурсники привітали глядачів флешмобом. Це було дуже красиво, стильно та незвичайно, адже, мабуть, вперше на такому заході студенти зробили справжнє шоу. І не дивно, адже тема свята була «Шоу талантів», а першокурсників, які можуть проявити себе, у нас чимало!

Потім на сцені з’явилася команда групи «ПА-17».

Вони здивували нас не тільки дуже стильним танцем, на підготовку якого довелося витратити багато часу. Найбільше залу сподобалась мініатюра з ковдрами, адже це було дійсно кумедно! 

 

Команда групи «ПС-17» теж не програвала в креативності та оригінальності.

 

Хлопці зробили справжній реп-батл на сцені між студентом та викладачем, а також показали нам гарний танок. Дівчата самостійно придумали, що вони будуть танцювати, і вийшло в них це дуже красиво і незвичайно! Взагалі кажучи, дуже важко було обрати собі команду-фаворита, адже всі однаково заслуговували уваги!

 

Група «ПЗ-17» виявилася дуже талановитою у сфері гумору.

Різноманітні мініатюри про важке студентське життя нікого на залишали байдужими, а пісня про «Юного примата», який тільки-но прийшов в університет і ще не знає, який важкий в нього шлях попереду, виявилась актуальною, хоча й кумедною. Першокурсники співали і танцювали, намагались подарувати глядачам чудовий настрій і приємні емоції. І їм це вдалося!

 

Звісно, не можна не розповісти також про двох студентів групи ПА-16, які вразили глядачів дуже чуттєвим і романтичним виступом. Талановитий Іван намалював портрет дівчини Анастасії за допомогою золотого піску, поки вона танцювала дуже красивий контемп. Напевно, цей номер вразив усіх найбільше, адже це було дійсно занадто красиво!

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

девятнадцать − восемнадцать =