Пригадаємо день першокурсника…
02.11.2017
19.12.2017
Показати всі

Цукерки або смерть!

photo_2017-10-30_08-20-15

Ви знали, що Halloween – це скорочено від «All Hallow’s Eve»? Тобто День всіх святих, який почали відзначати ще в 9 столітті 1 листопада.

Ми завжди вирізаємо ліхтарі з гарбузів до цього дня. І про це навіть є легенда. Ірландський коваль на ім’я Джек зумів двічі обдурити самого диявола і взяти з нього обіцянку відмовитися від посягання на його душу. Це убезпечувало коваля від потрапляння після смерті в пекло, проте, і в рай він не потрапив і був змушений поневірятися по землі в очікуванні Судного дня. Свій шлях Джек висвітлював шматочком вугілля, який ховав від негоди всередині порожній гарбуза.

Хоч у нашій країні Хеллоуїн тільки набирає популярність, ми вирішили провести його з користю. Хелловінська ярмарок, пам’ятаєте, так? Студенти-новобранці наготували дуже багато всього. Було дуже складно вибрати, що ж собі купити, адже все таке красиве і смачне. Спасибі вам, хлопці, ми вами пишаємося! Саме завдяки вам наш факультет зібрався в той же час і в тому ж місці.

Не можемо не згадати про чудових костюмах і декораціях. Ви бачили наші гарбузики? Правда, прекрасні? А костюми хлопців і їх акторська гра в образі піднімали загальний настрій і залишали яскравий слід у пам’яті.
І, що найважливіше, кожен з нас зробив добру справу. Бо виручені гроші спільно з ФСЗМК були відправлені на лікування Максима Кравченка, у якого рак крові. Мама хлопчика і сам Максим щиро вдячні кожному з нас.  

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

5 × 4 =