Українська команда зайняла перше місце у світі у змаганнях з інформаційної безпеки (CTF) за версією ctftime.org
26.01.2017
Загальноуніверситетський День відкритих дверей
06.02.2017
Показати всі

Профорієнтаційна робота ФПМ

Велика робота проводиться студентами ФПМ з профорієнтації. Кожен студент в минулому був абітурієнтом і розуміє, наскільки важливим в наш час є питання вірного вибору майбутньої професії.

Саме тому студенти факультету відвідали з профорієнтаційною роботою багато загальноосвітніх навчальних закладів в нашому місті та за його межами.

В Ліцеї інформаційних технологій, 2 лютого 2017 року, було проведено батьківській всеобуч випускних класів. Заступник декана з ОВР Сірик Світлана Федорівна разом зі студентами ФПМ Мальцевим Микитою (ПС-14-1), Турбабою Андрієм (ПК-15-1), Іващенком Михайлом (ПЗ-15-1), Васеніним Микитою (ПС-15-1), Охримчуком Денисом (ПЗ-15-2), прийняли участь у даному заході.

Гимназия 3 _Молодец Богдан(ПМ-14-2, Сорокина Настя(ПК-14-2)

До відома батьків надано інформацію про Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара, факультет прикладної математики та його спеціальності. Було розглянуто аспекти цьогорічної вступної кампанії до вступу на ФПМ: перелік сертифікатів ЗНО з необхідних предметів, роботу підготовчих курсів та інше.

З великим теплом студенти розповіли про найцікавіші аспекти студентського життя: студентські олімпіади з програмування, математичного аналізу, можливість прийняття участі в наукових роботах та різноманітних творчих заходах, про співпрацю та навчання  в університеті м. Ле-Ман (Франція), Днях кар’єри. Студенти звернули увагу на можливість проходження виробничої практики в ІТ- компаніях із вдосконаленням власних здібностей, з подальшим  працевлаштуванням, що є актуальним питанням в наш час. Батьки із зацікавленням прослухали надану інформацію , а також мали змогу отримати відповіді на питання, що їх цікавили.

ПК-15-1_Лобас_Ябуров_81_школа

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

1 × три =