Перемога студентів ФПМ у фіналі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування 2016 р.

День першокурсника 2016
18.10.2016
Благодійна ярмарка
16.11.2016
Показати всі

Перемога студентів ФПМ у фіналі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування 2016 р.

У  Вінницькому національному технічному університеті з 20 по 23 жовтня 2016 року відбувся ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування. Ці змагання  мають статус півфіналу студентської першості світу з програмування ACM-ICPC по південно-східній Європі (SEERC).   У змаганнях взяли участь 43 команди з провідних ВНЗ України.  Усі команди є переможцями регіональних змагань — попередніх етапів Всеукраїнської олімпіади з програмування, у якій взяли участь понад дві тисячі студентів.

Згідно з наказом МОН України № 282 від 17.03.201 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування у 2016 році» та результатами ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара представляли дві команди з факультету прикладної математики  у складі:

Команда DNU_Ducks Команда DNU_Cifeidion
Селіванов Андрій Андрійович (гр. ПЗ-14-1)

Крищик Євгенія Петрівна (гр. ПС-13-1)

Шаравара Володимир Володимирович (гр. ПС-13-1)

Шаравара Віктор Володимирович (гр. ПС-12-1)

Радченко Євген В’ячеславович (гр. ПЗ-12-1)

Бабкін Владислав Володимирович (гр. ПС-12-1)

komanda_dnu_duckskomanda_dnu_cifeidion

Тренером обох команд є доцент кафедри комп’ютерних технологій  факультету прикладної математики Хижа Олександр Леонідович.

Варто відзначити, що рівень проведення олімпіади був дуже високим.

Команди  ДНУ ім. О. Гончара   DNU_Cifeidion та DNU_Ducks розв’язали по 6 із одинадцяти запропонованих задач, що дозволило увійти їм у першу десятку найкращих із 95 команд південно-східної Європи.

У наполегливій боротьбі  команди  DNU_Cifeidion та DNU_Ducks посіли треті місця у першості України і отримали бронзові медалі та почесні кубки переможців Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування 2016 року.

Три найкращі українські команди «AlgoTesters» Львівського національного університету імені Івана Франка, «MagicalPony» Ужгородського національного університету, «The Alphas» Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка розв’язали найбільшу кількість задач за найменший час та вибороли право участі у фіналі студентської першості світу з програмування, що відбудеться у Південній Дакоті (США), м. Рапід-Сіті 20-25 травня 2017 року.

nagrazhdenie_dnu_cifeidion

Генеральним спонсором олімпіади виступила провідна міжнародна компанія IBM (генеральний спонсор), також були залучені компанії Facebook (платиновий спонсор) і Looksery (золотий спонсор) та українські компанії: Win Interective (Вінниця, платиновий спонсор), Livestream (Запоріжжя, золотий спонсор), вінницькі компанії: ЕПАМ СИСТЕМЗ, КиївСтар, CDM, DataGroup, Astound, і київські компанії — Luxoft та АВВY.

Департамент інформатизації міської ради забезпечив транспортну і екскурсійну підтримку.

До призового фонду увійшли: смартфони Galaxcy J від КиївСтар за перше місце, міні акустичні системи Fillips – за два других друге міcця,  і окуляри віртуальної реальності – за три треті місця.

Факультет прикладної математики пишається перемогою наших студентів та бажає їм та тренеру олімпіадних команд з програмування Хижі Олександру Леонідовичу подальших успіхів!!! 

nagrazhdenie_dnu_ducks

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

1 × 4 =