Найочікуваніша подія осені
11.10.2016
Перемога студентів ФПМ у фіналі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування 2016 р.
01.11.2016
Показати всі

День першокурсника 2016

12 жовтня у Палаці культури та студентів відбулося довгоочікуване свято — День першокурсника Факультету прикладної математики та Факультету психології.
Виступ розпочали першокурсники з групи ПА-16, які показали нам яскраві та життєві випадки з життя, такі як отримання заліку та підготовку до екзаменів. Свій виступ вони закінчили енергічним та яскравим танцем.

Наступна група с ФПМ яка вийшла на сцену — ПС-16. Хлопці та дівчата зачарували зал своїм танцем, а потім показали відео з життя студентів про борги. У кінці першокурсники заспівали пісню про свою групу, завершив на ній свій виступ.
Після них свій номер показували студенти групи ПЗ-16-1. Вони розповіли нам історію королівських осіб, які поступили на ФПМ, та показали що їх чекає надалі — екзамени, курсові та інші жахи. Завершили свій номер першокурсники піснею про навчання під оплески залу.

2

11

І останньою групою була група ПЗ-16-2. Вони показали нам, як студент бореться з деградаціїює, що заважає йому навчатися — веселий танець, відео про початок навчання на факультеті, боротьба між добром і злом, усе це було у виступі группи ПЗ-16-2.
Під занавес свята журі винесло свій вердикт:

1 місце — група ПЗ-16-2
2 місце — група ПС-16 та ПЗ-16-1
3 місце — група ПА-16

Окрема подяка групам ДК, ДС-1 та ДС-2 з факультету психології за їх цікаві та незабутні танцювальні номери, ведучим свята — Сергію Стасюку та Олегу Балабанову, Дмитру Сироватському за його спів та Олександру Зіненко за його неперевершений танець!

22

1

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

17 + пять =