XXIX Всеукраїнська учнівська олімпіада з інформатики
17.04.2016
Конкурс смайликів по-дніпропетровськи
24.04.2016
Показати всі

Впевнені кроки ФПМ: оновлення аудиторії

З кожним  навчальним роком  на факультеті прикладної математики покращуються умови для навчання студентів, оновлюється аудиторний фонд, вживаються міри по утепленню корпусу, покращенню освітлення навчальних приміщень.

Так 29 березня, в корпусі 3 після капітального ремонту гостинно відкрила двері  навчальна аудиторія №31. У заходах з відкриття аудиторії прийняв участь проректор з адміністративно-господарської частини Ружин Микола Миколайович. Він   урочисто перерізав червону стрічку аудиторії і виступив перед студентами. У своєї промові він побажав студентам творчого натхнення,  успіхів в оволодінні комп’ютерними та математичними дисциплінами, висловив сподівання, що студенти збережуть гарний стан нового приміщення. Перед студентами та гостями також виступила декан факультету прикладної математики, член-кореспондент Національної академії наук України, професор Кісельова Олена Михайлівна. Вона висловила велику подяку керівництву університету та спонсорам за вагомий внесок у відновленні іменної аудиторії.

Того ж дня на факультеті відбулася ще одна визначна подія – відкриття нового комп’ютерного класу. Дванадцять сучасних, добре оснащених  персональних комп’ютерів поповнили технічну базу факультету прикладної математики. Це стало можливим завдяки спонсору – дніпропетровському офісу компанії «WIX». Підтримка  повноцінного розвитку вищої освіти  – один з пріоритетів роботи компанії.

фото 8

Новий комп’ютерний клас надасть можливість студентам застосовувати сучасні інформаційні технології у власних програмних розробках під час виконання завдань на практичних заняттях, лабораторних роботах. Студенти будуть мати ще більше можливостей для втілення інноваційних проектів, набуватиме корисного досвіду у сфері розробки програмного забезпечення. Це безумовно є вагомим внеском в розвиток студентства як майбутнього технологічно розвиненого суспільства.

Ця благодійна акція компанії «WIX» на факультеті прикладної математики вже не перша. Трьом найкращим, з точки зору керівництва компанії «WIX», студентам факультету в області розробки програмного забезпечення було надано 3 персональні стипендії, еквівалент яких склав 2000 доларів США. Переможцями у результаті відбору стали студенти Селіванов Андрій (ПЗ — 14-1), Хабарлак Костянтин (ПС-13-1), Омельченко Денис (ПЗ-12-1). Така нагорода від провідної IT-компанії стані сильною мотивацією успішного навчання та саморозвитку студентів, надихне на нові творчі успіхи.

Факультет набирає сили завдяки злагодженій співпраці керівництва університету, факультету та спонсорів. З гордістю можна говорити, що факультет прикладної математики – це елітарність, фундаментальність комп’ютерної та математичної підготовки, гарантований успіх у науці, виробництві й бізнесі.

класспк

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

14 + 10 =