8 березня
08.03.2016
Впевнені кроки ФПМ: оновлення аудиторії
19.04.2016
Показати всі

XXIX Всеукраїнська учнівська олімпіада з інформатики

З 30 березня по 2 квітня 2016 року Хмельницьку відбувався  IV етап XXIX Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики, що проходив у Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти та Хмельницькому обласному спеціалізованому ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі наук.

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України для проведення олімпіади було запрошено представників факультету прикладної математики Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара Хижу Олександра Леонідовича, доцента кафедрі комп’ютерних технологій у якості експерта-консультанта, та студента ІІ курсу групи ПЗ-14-1 спеціальності  «Інженерія програмного забезпечення» Селіванова Андрія у якості члена журі.

Хижа Олександр Леонідович має великий досвід у проведенні олімпіад різного рівня, з 1999 року  є експертом-консультантом Міністерства освіти і науки України Всеукраїнських учнівських олімпіад з програмування, виконує обов’язки тренера студентської олімпіадної команди Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара з програмування. Під його керівництвом олімпіадна команда Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара з програмування багаторазово здобувала перемоги у олімпіадах різних рівнів. Він підготував двох призерів міжнародних учнівських олімпіад з інформатики, 33 призерів Всеукраїнських олімпіад з програмування.

Для студента ІІ курсу факультету прикладної математики Селіванова Андрія участь у заходах такого рівня у якості члена журі відбулася  вперше, але він вже неодноразово був учасником-переможцем олімпіад з програмування. Найбільш яркою була перемога на XXVI Міжнародній учнівській олімпіаді з інформатики у Тайвані у 2014 року, де Андрій став бронзовим призером, потім були перемоги у Всеукраїнських студентських олімпіадах з програмування у складі команди факультету прикладної математики.

DSC_0602[1]

Призначення нашого студента членом журі такого конкурсу почесно для  факультету, університету, а також дуже відповідально.

Андрій розробив завдання для І туру олімпіади, при підведенні підсумків олімпіади – розборі задач, надав учням-учасникам олімпіади власний  креативний розв’язок завдання. Також він був одним із членів журі, якому було надано право нагородити переможців олімпіади.

Особливо приємним для Андрія стало нагородження дипломом 2 ступеня юного програміста Горбачевського Олексія, учня 10 класу комунального закладу освіти «Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізики-математичного профілю», цей навчальній заклад Андрій Селіванов  сам закінчив 2 роки тому.

Факультет прикладної математики пишається визнанням досвіду своїх колег та бажає Андрію Селіванову та Олександру Леонідовичу Хижі подальших творчих успіхів!

Селиванов_член-жюри_Награждение_Горбачевского (ДОЛИФМП)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

19 − 2 =