Анонс про старт нового набору на стажування, Trainee/Intern C++ Developer
15.02.2022
Вітаємо студентку групи ПС-21-1 Кравченко Юлію з призовим місцем у регіональній олімпіаді з англійської мови
02.05.2022
Показати всі

Сумна і прикра звістка…

Відійшов у вічність Володимир Якович Бурдюк. Непересічна особистість, патріот України, інтелектуал, фахівець-математик високого рівня, який для багатьох з нас  був учителем, колегою, мудрим порадником. Все його професійне творче життя  було  пов’язане з  кафедрою обчислювальної математики та математичної кібернетики, де він починав із посади асистента.  Працював натхненно, наполегливо і самовіддано, а тому вагомі здобутки і успіхи у роботі молодого викладача не забарилися: Володимир здобуває науковий ступінь кандидата фізико-математичних наук, а згодом  очолює кафедру. Він розвиває на кафедрі науковий напрям, пов’язаний з розробкою моделей та методів дискретної оптимізації. Під його керівництвом зростала нова плеяда викладачів, формувалася тематика досліджень аспірантів, які згодом захистили одну докторську і чотири кандидатські дисертації в галузі фізико-математичних наук. Свідченням високого рівня наукових результатів  Бурдюка В.Я. та його учнів є посилання на них закордонних науковців  та пропозиція до співробітництва з боку світових провідних наукових установ.

Після виходу на пенсію Володимир Якович продовжував отримувати нові теоретичні результати, надавав наукові експертні оцінки та консультації,   підтримував тісні зв’язки з кафедрою. Цей період був особливо цінним для нас спілкуванням, теплим словом і слушними порадами, які були отримані від Володимира Яковича.

Так сьогодні приходить глибоке усвідомлення його значення для колективу кафедри і  смуток охоплює тих, хто впродовж багатьох років знав Володимира Яковича і працював з ним!

Схиляємо голови в скорботі, співчуваємо родині і збережемо світлу пам’ять про достойну Людину, а також про чесну працю та все добро, виплекане незабутнім Володимиром Яковичем .

Завідувачка  кафедри обчислювальної математки та математичної кібернетики Валентина ТУРЧИНА

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

20 + 5 =