Компанія Apriorit відкриває набір на стажування Advanced C++ and low level programming
25.10.2021
Подяка студентам ФПМ за виконання завдань з автоматизації обліку вибіркових дисциплін
28.12.2021
Показати всі

Профорієнтація – запорука успішної вступної кампанії!

Мотивація професійного вибору, ставлення абітурієнта до закладу вищої освіти, його професійна орієнтація і життєві плани найчастіше залежать від інформації, яку він отримає на етапі складного та суперечливого процесу професійного самовизначення.

Саме такої позиції дотримується колектив факультету прикладної математики, тому викладачі та студенти факультету постійно відвідують школи, ліцеї, коледжі  та ознайомлюють потенційних абітурієнтів зі спеціальностями, за якими можна навчатися у  нашому університеті, та перевагами навчання саме у ДНУ.

7 грудня 2021 року до машинобудівного фахового коледжу  Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара завітали заступних декана факультету прикладної математики з організаційно-виховної роботи Світлана Сірик та доценти кафедри комп’ютерних технологій Вадим Зайцев та Петро Дзюба, які провели профорієнтаційну роботу щодо вступу випускників спеціальності «Прикладна математика» на навчання до Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара за скороченою формою на базі освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст».

Під час зустрічі потенційним абітурієнтам було надано вичерпну інформацію про програму підготовки та дисципліни, які студенти будуть вивчати в університеті, про мови програмування та технології розробки програмного забезпечення, про матеріальну базу факультету, про зв’язок факультету з провідними IT-компаніями регіону, про можливість проходження стажувань та практики на базі компаній.

Студентів коледжу дуже цікавила інформація про галузі працевлаштування випускників, правила прийому до ДНУ та особливості цьогорічної вступної кампанії, про перелік документів для вступу на навчання,  перелік дисциплін зовнішнього незалежного оцінювання необхідних для вступу саме на спеціальність «Прикладна математика», особливості організації навчального процесу.

Світлана Сірик  розповіла студентам коледжу про  цікаве студентське життя, культурно-масові та спортивні заходи, які постійно організовуються радою студентів факультету.

Випускники коледжу ставили питання щодо стипендіального забезпечення, можливості проживання в гуртожитках, можливості навчання за кошти державного бюджету.

Всі присутні були запрошені на Дні відкритих дверей, які проходитимуть на факультеті прикладної математики у лютому та квітні.

Факультет прикладної математики висловлює щиру подяку керівництву коледжу та куратору групи Марії Костянтинівні Ізмайлової, які сприяли проведенню профорієнтаційної роботи. Сподіваємося, що подібні заходи принесуть користь усім учасникам освітнього процесу!

Завідувач кафедри комп’ютерних технологій

Наталія Гук

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

19 − тринадцать =