Колектив кафедри обчислювальної математики та математичної кібернетики вітає Тетяну Всеволодівну Наконечну з Ювілеєм!

Компанія Apriorit відкриває набір на Summer Project Camp 2.0 з працевлаштуванням
24.06.2021
Компанія Apriorit запрошує на роботу Intern Test Engineer з попереднім навчанням у компанії
11.08.2021
Показати всі

Колектив кафедри обчислювальної математики та математичної кібернетики вітає Тетяну Всеволодівну Наконечну з Ювілеєм!

Колектив кафедри обчислювальної математики та математичної кібернетики Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара щиро вітає Вас,  шановна Тетяно Наконечна, з Ювілеєм!

Багато років  віддано сумлінній праці у вищій школі! І сьогодні, дорога Тетяно, ми з особливою вдячністю відзначаємо: Ви завжди знаходились на складних та відповідальних напрямках роботи кафедри і за короткий час вписали в її історію яскраву і незабутню сторінку. У ці дні  хотілося б також згадати про ваш великий педагогічний хист: уміння подати найскладніші поняття математики лаконічно, точно і доступно.

Щиро бажаємо, щоб ваша краса, осяяна мудрістю радувала всіх. Широка поліфонія душі: гостре слово, дотепна оповідка, інтелігентний гумор разом з театральною естетикою дуже цінні для нас! І ми щиро бажаємо, щоб і Вам все це допомогло оптимістично сприймати складне життя з його прикрощами, гострими кутами та  несподіванками!

Нехай Бог дасть Вам сили для  складної роботи, яку Ви виконуєте для всіх наc, і подарує здоров’я та солодке довголіття, осіннє золото якого прикрасить ваше життя та принесе  радість всім, хто є для Вас найближчими та  найдорожчими.

З  повагою  колектив  кафедри  ОМ та МК,
м. Дніпро, 05 серпня  2021 року

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

14 + 6 =