23 лютого 2021 року пройшов поетичний вечір «Світ краси», присвячений 150 річчю від дня народження Лесі Українки
25.02.2021
Відповіді та розбір завдань пробного тестування в форматі ЗНО від 27.02.2021 р.
27.02.2021
Показати всі

Інструкція та форма завдання для пробного тестування 27.02.2021

Шановні абітурієнти!

Вітаємо на пробному тестуванні  факультету прикладної математики Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара!

Для початку проходження пробного тестування, будь ласка, перейдіть за посиланням:

http://fpm.dnu.dp.ua/test-zno/

4 Comments

 1. Не могу зарегистрироваться на пробное ЗНО по математике. Как зарегистрироваться?

 2. Лариса:

  З приводу пробного тестування 27.02.2021.Перше враження — щось тут недопрацьовано. В інструкції, яку розіслали класним керівникам, було чітко написано: «Реєстрація розпочнеться о 09:30, початок роботи над варіантом о 10:00.» Але о 9.30 форма для реєстрації доступна не була. Як з’ясувалося, і не могла бути, бо вона відкрилася разом із заданням. АЛЕ! Не відразу о 10.00, ні. Спочатку біля сорока хвилин на сторінці висіло лише Resourse limit is reached. А коли надія написати тест була майже втрачена, відкрилася форма із завданням. Та часу для виконання вже поменшало. Я намагалася сконтактувати з контактною особою за телефоном, наданим в об’яві про тестування. Але ніхто не відповідав, чомусь особа виявилася недоступна для контакту. І питання про додатковий час задавати, нажаль, не було кому. Тому зараз моя дитина виконує завдання в прискореному темпі, щоб встигнути відправити роботу вчасно. Пробне тестування онлайн дуже потрібне, дякую, що ви його проводите. Але є ще над чим працювати. Успіхів всім!

  • Луценко Олег Павлович:

   Сьогодні тестування проходило значно більше абітурієнтів, ніж очікувалося за попередніми заходами. Одночасний вхід усіх користувачів створив велике навантаження на сайт, і через це частина учасників не змогла отримати завдання рівно о 10:00. Доступ до сайта у повному обсязі було відновлено до 10:40. Цей факт було враховано, і час виконання завдання було продовжено до 14:00.

   При проведенні наступного заходу у 20.03.2021 планується заздалегідь опублікувати посилання на резервну форму, робота якої не залежить від доступності основного сайту. Це, як ми сподіваємося, зменшить пікове навантаження у перші хвилини після початку заходу і дозволить всім абітурієнтам приступити до виконання завдань одночасно.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

пятнадцать − двенадцать =