На факультеті прикладної математики відбувся хакатон з програмування за підтримки IT компанії Poster

На базі факультету прикладної математики відкрито оновлений освітній хаб під патронатом провідної регіональної IT компанії Rubygarage
25.02.2020
Працівники факультету отримали подяки
25.02.2020
Показати всі

На факультеті прикладної математики відбувся хакатон з програмування за підтримки IT компанії Poster

На факультеті прикладної математики Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара 20 лютого 2020 року відбувся хакатон з програмування за сприяння IT компанії Poster. П’ятнадцять студентів факультету прийняли участь у вирішенні цікавих задач під керівництвом профільних менторів. Особливістю такого хакатону є те, що компанія Poster є продуктовою тобто студенти не тільки познайомились з сучасними мовами та засобами розробки програмного забезпечення але й долучились до методики створення та розробки власних продуктів.

За результатами проведення хакатону найкращим студентам були вручені цінні призи. Студенти виявили високі знання сучасних мов та технологій програмування, здатність до розробки нестандартних підходів вирішення складних задач та отримали відповіді від менторів компанії Poster на питання пов’язані з працевлаштуванням та сучасними вимогами до розробників програмного забезпечення.

Заступник декана факультету
прикладної математики ДНУ
канд. фіз.-мат. наук
Кузенков О.О.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

двенадцать − 5 =