Перемогли найсильніші, і вже відомі їх імена. Про підсумки I етапу Всеукраїнської студентської олімпіади 2019/2020 н. р.

Студент групи ПА-17-1 Павло Стельмашенко переміг на Чемпіонаті області з класичних шахів
14.02.2020
Нові перемоги шахістів з ФПМ
19.02.2020
Показати всі

Перемогли найсильніші, і вже відомі їх імена. Про підсумки I етапу Всеукраїнської студентської олімпіади 2019/2020 н. р.

На факультеті прикладної математики 12 лютого 2020 р. відбулись змагання І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни “Інформатика”, де студенти продемонстрували знання і навички у програмуванні, креативність мислення, наполегливість у досягненні результату в on-line режимі розв`язання завдань. На І етапі в змаганнях взяли участь 40 студентів п`яти спеціальностей, яким було запропоновано 11 задач різного рівня складності. Результати оцінює комп`ютер, тому будь-яке втручання у підсумки балів неможливо, кількість спроб відправки задачі на автоматичне тестування не обмежується, але кожна невдала спроба додає до загального часу учасника штрафні хвилини. Для визначення переможців в першу чергу враховується кількість розв`язаних завдань (за максимумом), другим критерієм є проміжок витраченого часу з урахуванням штрафних хвилин (за мінімумом).

За результатами змагань місця розподілились таким чином:

І місце – Панасенко Єгор, гр. ПА-17-2

ІІ місце – Лєшанов Андрій, гр. ПА-18-1

ІІ місце – Пономарчук Валерій, гр. ПЗ-18-2

ІІІ місце – Грідін Дмитро, гр. ПЗ-18-1

ІІІ місце – Баштовенко Ярослав, гр. ПА-18-1

ІІІ місце – Квірікадзе Роман, гр. ПЗ-18-1

Вітаємо переможців з призовими місцями! Урочисте поздоровлення відбудеться 24 лютого на засіданні Вченої Ради факультету. Всі учасники здобули досвід в проведенні on-line олімпіади, продемонстрували наполегливість і наснагу, відчули незабутній дух змагань і святкового настрою. Бажаємо всім подальших професійних успіхів, оригінальних ідей, творчої вдачі, майбутніх перемог!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

1 + двадцать =