Українсько-Австрійська Асоціація відвідала факультет прикладної математики

Студенти ФПМ здобули призові місця в хакатоні SoftServe
01.11.2019
Алаликіна Марія – переможиця конкурсу з української мови ім. Петра Яцика
20.11.2019
Показати всі

Українсько-Австрійська Асоціація відвідала факультет прикладної математики

5 листопада факультет прикладної математики відвідала делегація Українсько-Австрійської Асоціації (м. Київ).

У зустрічі взяли участь президент Українсько-Австрійської Асоціації Альфред Ф. Праус, декан факультету прикладної математики, член-кореспондент НАН України, доктор фізико-математичних наук, професор Олена Кісельова, директор з продаж компанії EASTablish Стефан Шнейдер, завідувачі випускових кафедр: обчислювальної математики та математичної кібернетики – доцент Валентина Турчина, математичного забезпечення ЕОМ – професор Олег Байбуз, комп’ютерних технологій – професор Наталія Гук.

Альфред Ф. Праус розповів, що місією Громадської спілки «Українсько-Австрійська Асоціація» є зміцнення відносин між Австрією та Україною та покращення іміджу України й уявлень про неї світовою спільнотою, зокрема, шляхом поширення на теренах Австрії достовірної інформації про позитивні трансформації в Україні. Асоціація розвиває ініціативи та проекти в соціальній, культурній та бізнес-сферах, прагнучи якісно розширити мережу співпраці між двома країнами. У сфері освіти Альфред Ф. Праус вбачає свою місію у налагодженні академічного обміну студентами України та Австрії.

Зацікавленість у співпраці саме з факультетом прикладної математики виникла невипадково. Сьогодні ринку праці Австрії бракує близько 15 000 ІТ-фахівців, тому для реалізації власних проектів місцеві компанії вимушені звертатися до українських розробників програмного забезпечення, віддаючи розробку на аутсорсинг. Спілкуючись з виконавчим директором асоціації IT-Dnipro Community Євгеном Гостіщевим та керівниками провідних IT-компаній Дніпра, Альфред Ф. Праус дізнався, що найбільшим попитом в IT-компаніях користуються саме випускники факультету прикладної математики ДНУ.

Олена Кісельова розповіла про досягнення факультету прикладної математики у сфері підготовки висококваліфікованих та затребуваних на підприємствах IT-галузі фахівців. Вона зазначила, що якість підготовки наших студентів забезпечується поєднанням фундаментальних математичних знань із навичками застосування сучасних технологій розробки програмного забезпечення. Випускники факультету мають змогу сформулювати задачу, побудувати модель та запропонувати найефективніший метод її розв’язання. Олена Михайлівна зазначила, що 36% IT-фахівців Дніпра – випускники ДНУ. Затребувані наші фахівці й за межами України, вони плідно працюють у Німеччині, Франції, Чехії, США, Канаді та інших країнах світу.

Олена Кісельова підтвердила зацікавленість керівництва, викладачів та студентів факультету прикладної математики у співпраці та організації партнерських програм між університетами Австрії та ДНУ у сферах освіти і наукової співпраці. Сподіваємося, що співпраця з Українсько-Австрійською Асоціацією стане ефективною та корисною!

Наталія Гук,

завідувач кафедри комп’ютерних технологій

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

1 × 3 =