Студенти факультету зустрілися з ветераном Другої Світової війни
01.11.2019
2 листопада 2019 року відбудеться загальноуніверситетський День відкритих дверей
01.11.2019
Показати всі

25.10.2019 відбувся «День першокурсника»

25.10.2019 відбувся грандіозний захід – «День першокурсника» факультету прикладної математики, який цьогоріч отримав назву “Backintime”.

Першокурсники старанно готувалися до цього заходу. Вони вперше виступали на сцені Палацу студентів університету перед викладачами, студентами факультету, батьками та гостями. Це було дуже відповідально.

Сцену Палацу студентів було прикрашено відповідно до тематики переміщення у часі.

Розташована на вході фотозона відразу привертала до себе увагу, кожен бажаючий мав змогу сфотографуватися на фоні яскравих тематичних декорацій з учасниками-першокурсниками свята.

Харизматичні ведучі програми Петух Павло та Андрєєв Денис переносили нас за допомогою машини часу в майбутнє та минуле.

Першокурсники груп ПЗ-19 та ПТ-19 першими відправились у подорож до майбутнього. Вони змайстрували ракету та полетіли досліджувати планету, що носить ім’я давньоримського бога війни, Марса. Їх дослідження було перервано неочікуваною зустріччю з інопланетними істотами, які на перший погляд здавались мирними. Наші герої зустрілися у танцювальному батлі з марсианами. Перемогти прибульців змогли лише силою музики, яка лунала за допомогою королеви музичних інструментів – скрипки у виконанні Манюка Святослава.

Машина часу змогла перенести зал не тільки в майбутнє, а й в далеке минуле. Так студенти групи ПС-19 відвідали першу в світі лекцію з програмування. Партами для перших студентів слугували ліани. На концерті ліанами були полотна зеленого кольору, на яких майстерно виконали танець Корольова Софія та Мосьпан Валерія. Іх артистизм і гармонія рухів у височині зачарували весь зал. Не залишила байдужими пісня «A million dreams» у виконанні Похвалітова Тимура, Горобець Анастасії та Самодриги Олексія. Куницька Анастасія підкорила яскравим танцем з віялами і запалила зал життєрадісною енергією. Перша лекція з програмування пройшла на високому рівні.

Своє бачення зародження великих світових корпорацій показали студенти груп ПА-19. Вони продемонстрували зародження світових компаній-гігіантів Apple та Microsoft. До нас завітали молоді й талановиті юнаки Стів Джобс та Білл Гейтс, які дали можливість зазирнути в перспективу розвитку вищезазначених ІТ-компаній. Староста групи ПА-19-2 Третякова Дарина зачарувала публіку своїми вокальними здібностями. Зал, затаївши подих, слухав у її виконанні пісню «Imagine Dragons — Radioactive» під супровід гітариста Щочки Андрія. Студенти виконали ритмічний танок, не залишивши байдужим нікого в залі.

Наприкінці заходу ведучі дійшли до висновку, що кожен з нас має свою машину часу, яка переносить нас спогадами – у минуле, а мріями – у майбутнє.

Серед глядачів були присутні представники ІТ-компанії Lanars. HR generalist Аліна Тарановська розповіла про проекти компанії та перспективи розвитку ІТ-сфери, а також побажала студентам успіхів в навчанні, та в професійному рості.

Висловлюємо подяку студентам-кураторам, які надали допомогу в створенні чудових виступів першокурсників це: Галкіна Софія, Олександр Кавун, Сафонов Микита, Щербак Роман .Михайлюк Олександр, Судак Катерина, Мурзачинський Ленур. Данильченко Володимир, Хоменко Ілля;

фотографам: Марковій Анастасії, Стронгіну Микиті;

студентській раді факультету прикладної математики, і усім тим, хто підтримував наших першокурсників.

Висловлюємо подяку спонсорам заходу:

 • IT – компаніїLanars
 • Мост АЙС
 • WINDIGO arena
 • Антикафе “Место”
 • Фитнес клубу TITAN
 • Superhero-Cafe
 • Rock&Roll
 • Чалій Анні
 • Горбачевському Стасу
 • yana_sweet_land
 • margobabch

Заст. декана ФПМ Сірик С.Ф.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

17 + 15 =