Урочисте відкриття нового комп’ютерного класу IT-компанії Apriorit на факультеті прикладної математики

Студент ФПМ Павло Стельмашенко зайняв перше місце у Чемпіонаті міста Дніпра серед чоловіків з класичних шахів
24.09.2019
Оголошено конкурс на навчання в Університеті Деусто (м. Більбао, Іспанія)!
24.10.2019
Показати всі

Урочисте відкриття нового комп’ютерного класу IT-компанії Apriorit на факультеті прикладної математики

8 жовтня 2019 року на факультеті прикладної математики відбулось урочисте відкриття нового комп’ютерного класу, який подарувала факультету провідна українська IT-компанія Apriorit.

На святі були присутні декан факультету прикладної математики, член-кореспондент НАН України, доктор фізико-математичних наук, професор Олена Кісельова,  Генеральний директор та засновник компанії Apriorit, офіційний член технологічної ради Forbes, випускник факультету прикладної математики 1998 року Денис Турпітка, завідувачі кафедр, викладачі та студенти факультету прикладної математики.

Ведучі урочистої церемонії – завідувач кафедри комп’ютерних технологій, професор Наталія Гук та студент другого курсу спеціальності «Прикладна математика» Роман Щербак – розповіли присутнім про успішні кроки IT-компанії Apriorit.

З 2002 року компанія Apriorit займається розробкою та дослідженнями в області унікальних програмних рішень для ІТ- безпеки та управління системами. Зараз Apriorit – це понад 350 фахівців, які працюють з партнерами більш ніж у 10 країнах світу. Офіси компанії розташовано в Дніпрі, Києві, Запоріжжі, Харкові, Львові, а також у США та Угорщині.

Цінності та філософія компанії відображають прагнення бути соціально відповідальними. У компанії добре розуміють, що успіх компанії та й усієї IT- індустрії суттєво залежить від розвитку освіти, від якості підготовлених кадрів.

Саме завдяки таким пріоритетам генеральний директор  компанії  Apriorit,  випускник факультету прикладної математики 1998 року Денис Турпітка відгукнувся на звернення кафедри комп’ютерних технологій  із проханням обладнати новий комп’ютерний клас на факультеті прикладної математики.

У приміщенні комп’ютерного класу силами адміністративно-господарської частини ДНУ на кошти компанії Apriorit зроблено дизайнерський ремонт на суму близько 60000 грн., придбано 12 комп’ютерів сучасної конфігурації з периферійним та мережевим обладнанням загальною вартістю 127000 грн.

Очолили організацію та проведення робіт по обладнанню комп’ютерного класу HR-спеціаліст компанії Apriorit Олена Лашко та асистент кафедри комп’ютерних технологій Наталія Лисиця.

Завдяки участі компанії Apriorit відбулося зміцнення навчально-матеріальної бази факультету прикладної математики та створено необхідні умови для забезпечення якісної комп’ютерної підготовки студентів факультету.

Студенти усіх спеціальностей факультету  матимуть змогу вивчати дисципліни з програмування, практикувати вже набуті вміння і навички, використовуючи найсучасніше обладнання.

У своєму вітальному слові генеральний директор компанії Apriorit Денис Турпітка зазначив, що добре пам’ятає роки навчання на факультеті, кроки свого становлення та щиро подякував усім викладачам факультету. В своєї компанії він більш за все цінує свободу та цілісність кожної окремої особистості та створює умови для розвитку та вдосконалення людини в обраному напрямку.

Більшість працівників компанії Apriorit – це випускники саме факультету прикладної математики, яких відрізняє добра математична та комп’ютерна підготовка, творчий підхід та ініціативність. Завдяки особистостям забезпечується розвиток компанії. Тому, відкриття нового комп’ютерного класу для студентів факультету – це найкраща інвестиція у майбутнє! Я задоволений тим, що зміг допомогти студентам факультету у набутті необхідних навичок у професії та становленні фахівцями!

Зі словами подяки виступила декан факультету прикладної математики, член-кореспондент НАН України, доктор фізико-математичних наук, професор Олена Кісельова.  Вона зазначила,  що доброю традицією на факультеті прикладної математики стала співпраця з провідними IT-компаніями Дніпра.

Представники IT-галузі беруть участь у обговоренні освітньо-професійних програм підготовки здобувачів вищої освіти, надають практичні рекомендації та прикладні кейси, спрямовані на формування у наших студентів найбільш затребуваних на підприємствах компетентностей.

А коли компанії долучаються ще й до покращення матеріальної бази освітнього процесу на факультеті, так це викликає особливу вдячність. Дуже приємно, що наші випускники сьогодні є лідерами на ринку праці: вони обіймають керівні посади, очолюють підприємства, ведуть приватний бізнес. А досягнувши таких висот згадують про факультет – рідну Alma-mater, й готові допомогти. Декан факультету запевнила, що новий комп’ютерний клас, подарований компанією Apriorit, буде активно використовуватись при підготовці студентів всіх спеціальностей факультету прикладної математики.

Доцент кафедри комп’ютерних технологій, керівник сектору навчання та освіти громадської Асоціації Dnipro IT-Community Олександр Хижа у 1998 році був керівником дипломної роботи Дениса Турпітки. Під час свого виступу він згадав, що Денис завжди був старанним та дуже відповідальним студентом. Зацікавленість програмуванням та математикою, вимогливе ставлення до себе дозволило колишньому студентові ФПМ досягти неймовірних висот у бізнесі!

Голова студентської ради Дарія Олійник від імені всіх студентів факультету щиро подякувала Денису Турпітці за подаровану можливість навчатися на сучасному обладнанні. Вона переконана, що навчання у таких чудових умовах додасть наснаги  студентам факультету і допоможе добитися їм ще кращих результатів у опануванні професією. А приклад успішного випускника факультету прикладної математики Дениса Турпітки мотивує на досягнення успіху!

І ось настає урочистий момент церемонії відкриття комп’ютерного класу. Для участі у процедурі розрізання стрічки запрошуються  Генеральний директор компанії Apriorit Денис Турпітка та декан факультету прикладної математики Олена Кісельова.

Несподіваною для всіх присутніх стала поява робота, який привіз ножиці для розрізання стрічки. Керував роботом дев’ятирічний Павло Гук – можливо майбутній студент факультету прикладної математики.

Стрічку розрізано! Новий комп’ютерний клас, подарований компанією  Apriorit, гостинно відчинив двері!

Усі присутні мали змогу подивитися на дизайн приміщення, логотипи  компанії на стінах та екранах моніторів, сфотографуватися на згадку.

Факультет прикладної математики щиро вдячний компанії Apriorit, особливо її  Генеральному директору, випускнику факультету прикладної математики 1998 року Денису Турпітці, за допомогу та  співпрацю і сподівається, що оздоблення сучасного комп’ютерного класу на факультеті прикладної математики та покращення матеріальної бази університету стане добрим прикладом для інших успішних компаній.

Наталія Лисиця,

асистент кафедри комп’ютерних технологій

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

20 − четырнадцать =