27 квітня відбудеться міжфакультетський кіберспортивний турнір з Counter Strike: Global Offensive
22.04.2019
Студенти ФПМ відвідали геріатричний пансіонат
12.05.2019
Показати всі

Вибір професії сьогодні

Вибір професії сьогодні все міцніше пов’язується з таким поняттям, як «профорієнтація». Саме профорієнтація має ставити знак рівності між життєвими прагненнями молоді й суспільними потребами в трудових ресурсах на ринку праці. Профорієнтація – це науково-практична система підготовки особистості до вільного та свідомого вибору професії. Метою профорієнтаційної роботи зі школярами є допомога учневі у виборі сфери діяльності, а в ній професії, яка б відповідала його здібностям і можливостям, сприяла розвитку професійних нахилів та інтересів. Особливо актуальною профорієнтаційна робота є в теперішніх умовах соціальної та економічної диференціації суспільства.

Саме тому викладачі факультету прикладної математики ДНУ приділяють особливу увагу профорієнтаційному напрямку. Прикладом можна вважати УГОДУ ПРО ПАРТНЕРСТВО ТА СПІВРОБІТНИЦТВО між комунальним закладом освіти «Середня загальноосвітня школа №112» Дніпровської міської ради та факультетом прикладної математики Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.

Угода має на меті об’єднати зусилля сторін для забезпечення безперервної інформаційної освіти дітей, залучення їх до організаційної, гурткової, науково-дослідницької роботи з природничих дисциплін, удосконалення організації навчально-виховного процесу, надання додаткової освіти в галузі інформатики, математики, фізики, участі учнівської молоді у Всеукраїнських конкурсах, проведення з учнями школи науково-дослідницької та профорієнтаційної роботи.

Згідно змісту Угоди викладачами університету буде проводитися вчасне інформування адміністрації школи про правила прийому до Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, про нові спеціальності і спеціалізації, профорієнтаційні заходи для учнів, олімпіади, тестування, підготовчі курси тощо. За узгодженням з адміністрацією школи будуть проводитися зустрічі провідних вчених, представників кафедр, факультетів та ректорату Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара з учнями школи.

Буде надаватися можливість використання лабораторій та аудиторій факультету прикладної математики для проведення науково-дослідницької роботи учнями школи під керівництвом наукових співробітників університету, та ще багато іншого.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

пять + пять =