Увага! Відкрито реєстрацію на безкоштовне пробне тестування з математики 13 квітня 2019 року
02.04.2019
4 квітня 2019 року було проведено юмористично-інтелектуальну гру «Smile Quiz»
08.04.2019
Показати всі

Відбувся конкурс «Міс та Містер ФПМ 2019»

29 березня 2019 року в Палаці студентів ДНУ імені Олеся Гончара відбулася довгоочікувана для всього факультету прикладної математики подія – конкурс «Міс та Містер ФПМ 2019».

Відповідальність за організацію проведення  заходу лежала на студентській раді факультету. Було розроблено  сценарій, власноруч створено фото-зону, декорації заходу.

Учасниками «Містер та Міс ФПМ» були студенти першого та другого курсів. Претенденти на звання  «Містера та Міс ФПМ» повинні були пройти наступні конкурси: демонстрація  дефіле, вміння рухатись у загальному танку, проявити  креативність в інтелектуальному конкурсі, а також підготувати власний творчий номер.

Учасники намагалися зробити свято якомога яскравішим. Кожен з них привернув на себе увагу глядачів та гостей свята, залишивши лише позитивні враження.

Кожен учасник феєричного шоу «Містер і Міс ФПМ 2019» отримав титул:

Звання Містер та Міс ДНУ ФПМ отримали Балейко Артем та Судак Катерина, приз глядацьких симпатій дістався Криловій Маргариті.

Неповторними ведучими були Андрєєв Денис(ПА-17-2) та Петух Павло (ПС-17-1), які своїм внутрішнім запалом підтримували дивовижно живу та теплу атмосферу в залі.

Дякуємо головним спонсорам  — ІТ-компанії «АPRIORIT», та молодіжній організації «ЗА_ЖИГАЙ».

На цьому заході були гості, які прийшли привітати наш факультет. Це і студенти  фізико-технічного факультету та факультету журналістики, повітряна гімнастика  студії «Sky life», , що виступали зі своїми номерами, надаючи заходу особливої атмосфери.

Захід пройшов яскраво та  весело!

Студентська рада факультету підготувала і подарувала незабутній вечір.

Особливо хочеться відмітити студентів ФПМ:

Романову Ксенію , Олейник Дар’ю, Єловікову Інгу, Мурзачинського Ленура, Самовара Ярослава, Піскун Анастасію, Сафонова Микиту, Петуха Павла, Андреєва Дениса Доманську Тетяну, Світлого Андрія, Нікітченко Максима, Данильченко Володимира, Щербатого Констянтина, Масича Михаїла.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

12 + семнадцать =