Факультет вітає майбутніх абітурієнтів зі святом останнього дзвінка
03.06.2018
4 червня 2018 року відбулося нагородження переможців спортивних змагань
05.06.2018
Показати всі

31 травня 2018 року відбувся День ФПМ

Танець, який завоював Приз глядацьких симпатій на Кубку Ректора

31 травня в палаці студентів Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара відбувся день факультету прикладної математики. Цей захід проходив під назвою «Honchar FAMmy awards». Це було феєричне шоу, на якому відбулося нагородження найкращих студентів та викладачів.

Підготовка до дня факультету пройшла на високому рівні, студенти неординарно оформили фотозону, зал, сцену, підготували аудіо- та відеосупроводження. Ведучі заходу Андрій Пугач (ПС-17-1) та Євгеній Жорняк (ПС-17-1) з перших хвилин зацікавили зал та підтримували гарний настрій у стінах палацу.

У концертній програмі Валерія Карачєнцева (ПС-15-1) підготувала блискучий танцювальний номер на полотнах, Ольга Багно (ПЗ-15-1), віце-міс ДНУ 2018, продемонструвала свою акторську майстерність та подарувала вірш, який запад до душі глядачів. Студенти групи ПМ-14-1 Ілля Прокопенко та Дмитро Сироватський виконали свій трек «Это ФПМ» та запалили своєю енергією глядачів залу. Танок, підготовлений студентами ФПМ до «Кубка ректору», був прикрасою заходу. Інга Єловікова (ПС-17-1) виконала гарну композицію  на скрипці,  Тетяна Доманська (ПС-16-1)  — переможиця конкурсу Міс ФПМ 2018, заспівала відому  пісню з Євробачення «Молитва».

Хочеться окремо подякувати за оформлення заходу найкращому дизайнеру ФПМ, який розробив і виготовив декорації — Микиті Мальцеву (ПС-14-1). Також висловлюэмо подяку звукорежисерам Станіславу Горбачевському і Сергію Буцикіну (ПС-14-1) за технічне супроводження дня факультету. За організацію свята дякуємо Ксенії Романовій (ПЗ-15у-1), Дар’ї Олійник (ПА-17-1), Володимиру Данильченку (ПА-17-1), Анастасії Марковій (ПС-17-1), Лєнуру Мурзачинському (ПС-16-1), Івану Моісеєнку (ПА-16-1), Анастасії Піскун (ПС-17-1), Максиму Нікітченку (ПА-14-1), Ярославу Самовару (ПС-17-1), Даниілу Омельчаку ( ПС 16-2), Катерині Лакеєвій (ПС-16-2), Михайлу Кригіну (ПА-17-1).

Фотографами заходу були Катерина Потрус (ПА-17-1) та Костянтин Щербатий (ПС-17-1). День факультету на відео знімав Андрій Світлий (ПЗ-17у-1).

Висловлюємо подяку спонсорам заходу – IT- компаніям AMC Bridge, Ruby Garage та IT Dnipro Community. IT-директор AMC Bridge Сергій Фомін був присутній на святі факультету. Він представив презентацією про можливості розвитку студентів у фірмі AMC Bridge і розповів про важливість отримання гарної освіти на факультеті прикладної математики.

Щиро дякуємо студентам, які організували та провели це надзвичайне свято, яке залишиться у пам`яті викладачів, студентів та гостей.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

20 − 4 =