Відповіді до пробного тестування в форматі ЗНО від 21.04.2018
22.04.2018
Європейський диплом для студентів факультету прикладної математики: програма двох дипломів Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара – Університет дю Мен
02.05.2018
Показати всі

21 квітня 2018 року відбулось пробне тестування з математики у форматі ЗНО

21 квітня 2018 року на факультеті прикладної математики Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара відбулось чергове пробне тестування з математики у форматі ЗНО.

Участь у цьому заході прийняло 162 учня шкіл та ліцеїв регіону, у тому числі міста Кам’янське Дніпропетровської області. Учасники тестування неодноразово підкреслювали  підвищену складність завдань запропонованих представниками факультету та підкреслили, що такий рівень завдань є запорукою більш змістовної підготовки до ЗНО в цілому.

Таке тестування відбулося на факультеті прикладної математики ДНУ імені Олеся Гончара не вперше та є одним з важливих етапів профорієнтаційної роботи. Особливістю проведення тестування є те, що в ньому, окрім учнів 11 класів, приймають участь школярі 9 та 10 класів, які заздалегідь обирають місцем подальшого навчання факультет прикладної математики, що окрім фундаментальної математичної підготовки надає актуальні практичні навички з розробки програмного забезпечення.

На сьогоднішній день IT галузь є однією з провідних у Придніпровському регіоні та в Україні в цілому, займає трете місце серед внеску у ВВП країни та протягом останніх років зберігає потужні темпи розвитку. Лекційні курси, практичні та лабораторні заняття факультету прикладної математики є запорукою отримання його випускниками сучасної, професійної освіти, надає можливості працювати не тільки в Україні, але й закордоном. На факультеті прикладної математики регулярно проводяться зустрічі з представниками провідних IT компаній регіону, на яких студенти отримують інформацію про актуальні вакансії, умови праці та вимоги до кандидатів, встановлюють зв’язки з роботодавцями, що є запорукою їх подальшого працевлаштування.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

шесть + двадцать =