19.12.2017
Факультет прикладної математики залучає стейкхолдерів до участі у навчальному процесі
17.01.2018
Показати всі

Студенти ДНУ в гостях у учнів ЛІТу

На запрошення педагогічного колективу Дніпровського ліцею інформаційних технологій при ДНУ ім. О. Гончара представники факультету прикладної математики  Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара провели зустріч із учнями та їхніми батьками.

 

Заступник декана факультету прикладної математики з педагогічної роботи Олександр Олександрович Кузенков розповів присутнім про спеціальності, за якими на факультеті здійснюється підготовка бакалаврів, ознайомив з умовами і правилами абітурієнтської кампанії в 2018 році, а також познайомив з особливостями навчання і працевлаштування студентів. Під час спілкування в ліцеїсти отримали можливість поставити гостям запитання щодо особливостей вступу на певну спеціальність, організації освітнього процесу тощо.

Представники факультету прикладної математики запропонували присутнім презентацію спеціальностей факультету, розповіли про міжнародні програми з НТУУ «Київський політехнічний інститут ім. І.Сікорського» та Університетом дю Мен (м. Ле Ман, Франція), які успішно реалізуються на факультеті.

 

Також батьків цікавила технологія актуалізації навчальних курсів на факультеті прикладної математики і методи приведення їх у відповідність до вимог роботодавців. Університетські фахівці повідомили, що відтепер (на вимогу Закону України «Про освіту») на факультеті прикладної математики до обговорення навчальних програм залучаються і роботодавці, а саме фірми і компанії, які є членами IT-Dnipro Community. Ця асоціація об’єднує близько 20 провідних регіональних компаній із розробки програмного забезпечення. Представники IT-Dnipro Community виступають у ролі стейкхолдерів для факультету, здійснюють його організаційну та методичну підтримку, результатом чого є успішне працевлаштування випускників.

 

А от студенти факультету прикладної математики розповіли ліцеїстам про сучасні напрями розвитку IT-індустрії Дніпровського регіону, поділилися власним досвідом опанування знань, навичок і працевлаштування. Крім того, вони поділилися враженнями від студентського життя, а також історіями про те, як завдяки факультету їм вдалося зрозуміти, чим насправді вони хочуть займатися, та знайти хорошу роботу. Адже більшість із студентів вже на третьому курсі знаходять работу, пов’язану з IT-технологіями.

 

Зазначимо, що протягом багатьох років значна частина випускників Дніпровського ліцею інформаційних технологій вступають до лав факультету прикладної математики Дніпровського національного університету, формуючи близько чверті його загального контингенту. Така довіра учнів ліцею разом із високим рівнем підготовки математичного та комп’ютерного спрямування на факультеті прикладної математики ДНУ є запорукою успішності випускників та їхнього подальшого вдалого працевлаштування.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

12 − семь =