День сім’ї
22.05.2017
Наш декан – лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки 2016 року
19.06.2017
Показати всі

ПАМ’ЯТІ ВОЛОДИМИРА ДМИТРОВИЧА ЛАМЗЮКА

12 травня 2017 року пішов з життя видатний вчений, талановитий викладач, визнаний фахівець своєї справи, чуйний і уважний чоловік, завідувач кафедрою математичного моделювання Ламзюк Володимир Дмитрович.

Більша частина життя Володимира Дмитровича була пов’язана з нашим університетом. Він залишив яскравий слід в історії вузу, як висококваліфікований викладач, був неординарною людиною, чиє життя, весь трудовий шлях, прагнення, звершення і надії були пов’язані з Дніпропетровський національним університетом і з кафедрою математичного моделювання.

Володимир Дмитрович йшов прямою дорогою талановитої молодої людини свого часу: закінчив аспірантуру, захистив кандидатську, став доцентом, потім завідувачем кафедрою.

Його поважали і любили студенти і співробітники. Він допомагав усім, хто цієї допомоги потребував. Саме колектив зумів створити Володимир Дмитрович на кафедрі математичного моделювання. Колектив, в якому було приємно працювати. Співробітники кафедри не часто, але змінювалися, та дружня, доброзичлива атмосфера, яку 20 років плекав Володимир Дмитрович, залишалася.

Він цінував гідності людей, з якими спілкувався і працював,  любив своїх друзів і завжди з теплотою говорив про них і з радістю поспішав на зустріч з ними, був прекрасним сім’янином, люблячим сином, чоловіком, батьком і дідом.

Володимир Дмитрович радів життю у всіх його проявах. Тому так гірко усвідомлювати, наскільки передчасний його відхід.

Колектив факультету прикладної математики Дніпропетровського національного університету ім. О.Гончара, аспіранти та студенти щиро поділяють біль непоправної втрати і висловлюють співчуття рідним і близьким Володимира Дмитровича.

Але будемо втішати себе, що людина продовжує жити в пам’яті людей.

КММ_Ламзюк

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

тринадцать + десять =