Студент ДНУ став призером Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

День відкритих дверей
24.03.2017
Мітинг-реквієм до Дня пам’яті та примирення
06.05.2017
Показати всі

Студент ДНУ став призером Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

[vc_row equal_height=»yes» content_placement=»middle»][vc_column width=»1/2″][vc_column_text css_animation=»left-to-right»]

Магістрант кафедри комп’ютерних технологій факультету прикладної математики Дніпропетровського національного університету ім. О. Гончара Вадим Беркут посів третє місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Інформаційні технології».

В секції «Інформаційні технології та інтелектуальні комп’ютерні системи» на ІІ етапі конкурсу було представлено 49 студентських наукових робіт.  Одинадцять авторів найкращих робіт взяли участь у підсумковій науково-практичній конференції, яка відбулась на базі Хмельницького національного університету. Вадим Беркут представив на конференції конкурсну роботу «Комп’ютерна система автоматичного видалення тіней та туману з цифрових зображень», виконану під керівництвом доцента кафедри комп’ютерних технологій Марини Сердюк, та отримав грамоту за третє місце.

Вітаємо нашого студента-переможця та його наукового керівника і бажаємо їм подальших творчих успіхів у науковій діяльності!

Кафедра комп’ютерних технологій
ДНУ ім. О.Гончара

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=»1/2″]

Dipl

[/vc_column][/vc_row]

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *