Загальноуніверситетський День відкритих дверей
06.02.2017
День відкритих дверей
23.02.2017
Показати всі

Щіро вітаємо декана ФПМ

Кісельову   Олену   Михайлівну,

члена-кореспондента Національної академії наук України,

заслуженого діяча науки і техніки України,

доктора фізико-математичних наук, професора

 

з присудженням Комітетом з державних премій України в галузі науки і техніки премії і нагрудного знаку

«Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки»

1

за цикл наукових праць «Методи оптимізації та комп’ютерні технології для моделювання і керування інформаційними процесами та системами» у складі авторського колективу з вісьмох представників  чотирьох ВНЗ України: Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара, Інституту кібернетики імені В.М. Глушкова НАН України, Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Важливим здобутком виконаної науковим колективом серії багаторічних досліджень є вихід на якісно новий рівень теоретичного обґрунтування і практичної реалізації математичних моделей та оптимізаційних методів розв’язання актуальних наукових і практичних проблем сьогодення.

Одержані науковим колективом фундаментальні й практичні результати у галузі побудови сучасних високоефективних методів оптимізації і математичного моделювання не поступаються, а нерідко й перевершують результати досліджень у галузі моделювання складних процесів і систем, що здійснювались провідними міжнародними і вітчизняними інституціями та фахівцями.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

1 × 4 =